ReferencieBoli ste s našimi službami spokojní? Alebo naopak nespokojní?
Dajte nám o tom vedieť a napíšte alebo .


Veľmi príjemný a profesionálny prístup. Celý personál bol stále veľmi milý a ústretový z každej strany. Určite budeme len odporúčať. ĎAKUJEME ZA VŠETKO.

Š.Koleszár a L.Horňáková


So službami realitnej kancelárie sme maximálne spokojný, vykazuje profesionálny prístup. Agenda súvisiaca s prepismi nehnuteľnosti promptne vybavená. Doporučujem využiť služby realitnej kancelárie.

Rod. Mucha


Roky sme túžili bývať v rodinnom dome, no váhali sme sa naše sny zrealizovať. Aj napriek tomu sme začali vážne uvažovať nad kúpou domu.. Kristián Vasilev nám našiel náš vysnívaný dom. A začal sa kolotoč vybavovačiek, ktorý sa nás však vôbec nedotýkal, pretože všetko za nás vybavoval a riešil tím okolo Kristiána Vasileva a nás už o tom iba informoval. Cez neho sme kupovali dom, zároveň sme predávali náš byt. Synchronizácia prebiehala hladko a aj keď sa vyskytli nejaké problémy boli pohotovo vyriešené a tak sme sa nemuseli báť, že budeme bez strechy nad hlavou. Realitná kancelária VRK REAL a šikovná slečna Jalčová nám bola vždy k dispozícii, spoľahlivá, ochotná poradiť, všetko vysvetliť a pomôcť. Bola to ťažká a náročná cesta, ale na jej konci stál pán Kristián Vasilev ktorý nás vždy ubezpečoval, že ju zvládneme. Za všetko mu patrí naša srdečná vďaka. Dnes naša rodina žije šťastne v dome v meste, v lone krásnej prírody. A to aj vďaka VRK REAL, pretože bez ochoty, trpezlivosti a podpory ľudí z tejto realitnej kancelárie by sme to nezvládli. Preto každému kto túži po zmene bývania, ale má obavy, odporúčame služby VRK REAL . Oni Vám pomôžu splniť Váš sen, usmernia Vás a bezpečne Vás dovedú do cieľa.

Rod. Želinská


Som veľmi spokojná s jednaním a prístupom celého personálu realitnej kancelárie.

Šepentalová


NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás.
Prihlásenie pre maklérov