ReferencieBoli ste s našimi službami spokojný alebo viete o niečom čo by sme mali vylepšiť?
Dajte nám o tom vedieť na alebo .
Vaše referencie radi privítame aj na www.google.com "TU"


Som veľmi spokojná so službami Tejto realitnej kancelárie. Najviac si cením prístup p. Márie Jalčovej, ktorá ma previedla celým procesom vybavovania. Poďakovať sa chcem aj konateľovi spoločnosti p. Vasilevovi za jeho ľudský prístup.

Jana Janošíková


Veľmi príjemný a profesionálny prístup. Celý personál bol stále veľmi milý a ústretový z každej strany. Určite budeme len odporúčať. ĎAKUJEME ZA VŠETKO.

Š.Koleszár a L.Horňáková


So službami realitnej kancelárie sme maximálne spokojný, vykazuje profesionálny prístup. Agenda súvisiaca s prepismi nehnuteľnosti promptne vybavená. Doporučujem využiť služby realitnej kancelárie.

Rod. Mucha


Roky sme túžili bývať v rodinnom dome, no váhali sme sa naše sny zrealizovať. Aj napriek tomu sme začali vážne uvažovať nad kúpou domu.. Kristián Vasilev nám našiel náš vysnívaný dom. A začal sa kolotoč vybavovačiek, ktorý sa nás však vôbec nedotýkal, pretože všetko za nás vybavoval a riešil tím okolo Kristiána Vasileva a nás už o tom iba informoval. Cez neho sme kupovali dom, zároveň sme predávali náš byt. Synchronizácia prebiehala hladko a aj keď sa vyskytli nejaké problémy boli pohotovo vyriešené a tak sme sa nemuseli báť, že budeme bez strechy nad hlavou. Realitná kancelária VRK REAL a šikovná slečna Jalčová nám bola vždy k dispozícii, spoľahlivá, ochotná poradiť, všetko vysvetliť a pomôcť. Bola to ťažká a náročná cesta, ale na jej konci stál pán Kristián Vasilev ktorý nás vždy ubezpečoval, že ju zvládneme. Za všetko mu patrí naša srdečná vďaka. Dnes naša rodina žije šťastne v dome v meste, v lone krásnej prírody. A to aj vďaka VRK REAL, pretože bez ochoty, trpezlivosti a podpory ľudí z tejto realitnej kancelárie by sme to nezvládli. Preto každému kto túži po zmene bývania, ale má obavy, odporúčame služby VRK REAL . Oni Vám pomôžu splniť Váš sen, usmernia Vás a bezpečne Vás dovedú do cieľa.

Rod. Želinská


Som veľmi spokojná s jednaním a prístupom celého personálu realitnej kancelárie.

Šepentalová


NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás.
Prihlásenie pre maklérov