Referencie


Dotazník spokojnosti
Boli ste s našimi službami spokojný alebo viete o niečom čo by sme mali vylepšiť?
Dajte nám o tom vedieť na alebo .
Vaše referencie radi privítame aj na www.google.com "TU"


Serióznosť, rýchlosť, ústretovosť realitnej kancelárie. Veľká spokojnosť odporúčam. Za mňa veľké ďakujem p.Janke Novakovskej.

Maja M.


Veľmi príjemný, korektný prístup k obom stranám, ako predávajúcim tak aj kupujúcim, a hlavne prebehlo to rýchlo a bez komplikácií

Štefan V.


Mala som možnosť využiť služby tejto real.kancelárie, bola som maximálne spokojná, úžasný prístup, milí ľudia, v dnešnej dobe až neuveriteľná spolupráca. Patrí im moje veľké ĎAKUJEM

Gabriela N.


S realitnou kanceláriou VRK REAL PLUS sme spolupracovali raz pri kúpe bytu a raz pri predaji domu. Chcem oceniť veľmi profesionálny prístup makléra Slavomíra Opinu. Pána Opinu sme oslovili aj druhý krát a to z dôvodu, že v prvom prípade bola veľmi dobra spolupráca a spokojnosť. Ochotu a prístup pána Slavomíra Opinu možno v tejto dobe iba oceniť. Týmto chcem realitnej kancelárii a zvlášť pánovi Slavomírovi Opinovi poďakovať a zaželať im mnoho úspechov.

Adriana V.


VRK Real plus vrelo odporúčam. Kladne hodnotím profesionalitu a ochotu. Predaj prebehol haldko a bez komplikácií. Vo vzťahu k VRK sme vystupovali ako kupujúci, preto chcem vyzdvihnut priame jednanie, žiadne zavádzanie. Maklér od začiatku jednal priamo bez zavádzania, už pri prvom telefonickom rozhovore nám povedal výhody a nevýhody nehnuteľnosti. VRK hodnotím ako férovú a profesionálnu realitnú kanceláriu a jej služby určite odporúčam.

Michal V.


Boli sme nadmieru spokojní so službami realitnej kancelárie VRK REAL PLUS s.r.o. Našou maklérkou bola p. Novakovská, ktorá nám poskytla realitné poradenstvo a služby pri kúpe našej nehnuteľnosti.


Pri kúpe bytu sme boli v kontakte prevažne s p. Slavomírom Opinom. Aj vďaka jeho profesionálnemu prístupu bol celý proces realizovaný rýchlo a príjemne. Následný podpis zmluvy u p. Kristiana Vasileva prebehol skoro ako priateľské stretnutie. Ďakujeme VRK REAL PLUS a odporúčame využiť ich služby.

Natasa U.


Ďakujeme za sprostredkovanie predaja nášho bytu. So službami p. Jany Novakovskej - realitnej maklérky som bol spokojný. Jej služby odporúčam.

Ľudovít S.


Realitka na úrovni, predávali náš dom, všetko prebehlo hladko, bezstarostne o všetko sa postarali. Takto si predstavujem prácu realitky, vyriešia všetko to načo ja nemám čas a znalosti, každý nech robí to čo vie.

Róbert Meder


S realitnou kanceláriou VRK REAL PLUS sme boli mimoriadne spokojní. Skvelá komunikácia a dostupnosť informácií počas celého procesu predaja a kúpy nehnuteľnosti. Byt, ktorý sme kúpili VRK REAL PLUS zrekonštruovali naozaj dôkladne a podľa našich predstáv. Zo strany realitnej kancelárie veľká ústretovosť. Aj počas tohto nepriaznivého obdobia nám zabezpečili bezpečný predaj a kúpu. Ďakujeme a tešíme sa z nového domova :)

Patrícia Dubravská


Som veľmi spokojná so službami Tejto realitnej kancelárie. Najviac si cením prístup p. Márie Jalčovej, ktorá ma previedla celým procesom vybavovania. Poďakovať sa chcem aj konateľovi spoločnosti p. Vasilevovi za jeho ľudský prístup.

Jana Janošíková


Veľmi príjemný a profesionálny prístup. Celý personál bol stále veľmi milý a ústretový z každej strany. Určite budeme len odporúčať. ĎAKUJEME ZA VŠETKO.

Š.Koleszár a L.Horňáková


So službami realitnej kancelárie sme maximálne spokojný, vykazuje profesionálny prístup. Agenda súvisiaca s prepismi nehnuteľnosti promptne vybavená. Doporučujem využiť služby realitnej kancelárie.

Rod. Mucha


Roky sme túžili bývať v rodinnom dome, no váhali sme sa naše sny zrealizovať. Aj napriek tomu sme začali vážne uvažovať nad kúpou domu.. Kristián Vasilev nám našiel náš vysnívaný dom. A začal sa kolotoč vybavovačiek, ktorý sa nás však vôbec nedotýkal, pretože všetko za nás vybavoval a riešil tím okolo Kristiána Vasileva a nás už o tom iba informoval. Cez neho sme kupovali dom, zároveň sme predávali náš byt. Synchronizácia prebiehala hladko a aj keď sa vyskytli nejaké problémy boli pohotovo vyriešené a tak sme sa nemuseli báť, že budeme bez strechy nad hlavou. Realitná kancelária VRK REAL a šikovná slečna Jalčová nám bola vždy k dispozícii, spoľahlivá, ochotná poradiť, všetko vysvetliť a pomôcť. Bola to ťažká a náročná cesta, ale na jej konci stál pán Kristián Vasilev ktorý nás vždy ubezpečoval, že ju zvládneme. Za všetko mu patrí naša srdečná vďaka. Dnes naša rodina žije šťastne v dome v meste, v lone krásnej prírody. A to aj vďaka VRK REAL, pretože bez ochoty, trpezlivosti a podpory ľudí z tejto realitnej kancelárie by sme to nezvládli. Preto každému kto túži po zmene bývania, ale má obavy, odporúčame služby VRK REAL . Oni Vám pomôžu splniť Váš sen, usmernia Vás a bezpečne Vás dovedú do cieľa.

Rod. Želinská


Som veľmi spokojná s jednaním a prístupom celého personálu realitnej kancelárie.

Šepentalová


NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov