Referencie | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o

Referencie


Dotazník spokojnosti
Boli ste s našimi službami spokojný alebo viete o niečom čo by sme mali vylepšiť?
Dajte nám o tom vedieť na alebo .
Vaše referencie radi privítame aj na www.google.com "TU"


Veľmi odborný, právny a poradenský prístup k spracovaniu požiadavky klientom, vzájomná komunikácia verbálnym spôsobom aj v elektronickej forme na vysokej profesionálnej úrovni s dostupnou cenovou reláciou vo všetkých portfóliách spojených zo spracovaním a vyhotovením podkladov spojených v predmetnom rozsahu k nehnuteľnosti.

Štefan M.


Chcem sa podeliť o skúsenosti s firmou VRK reality v Košiciach. Od prvého kontaktu s realitnou maklérkou pani Nemovou nám kancelária aj samotný personál vyšiel v ústrety. Vždy pri menších komplikáciách sme sa vedeli dohodnúť a vyriešiť dotyčný problém či už kvôli bankám alebo miestnym úradom. Pri kúpe sme boli informovaný o stave a možných komplikáciách, keďže sme kupovali starší rodinný dom. Nič sa nezatajovalo a dohodnuté podmienky boli splnené do bodky. Týmto chcem popriať celému tímu ako aj samotnému majiteľovi veľa spokojných zákazníkov a veľa úspechov do budúcnosti. Ďakujeme za profesionálny prístup a skvelú komunikáciu.

Jaroslav P.


Profesionálny prístup, ochota riešiť všetky vzniknuté komplikácie, poradenstvo, skúsenosti a odbornosť. Doporučujem.

Miroslav P.


S agentúrou VRK som bol v kontakte v marci 2023, pričom výsledkom bola moja kúpa bytu. Prístup agentúry bol profesionálny, ľudský, s akýmkoľvek problémom, na ktorý som narazil, mi okamžité pomohli. Samotný proces od prvotnej obhliadky až po odovzdanie kľúčov bol rýchly a keďže svet nehnuteľnosti, respektíve cela ta byrokracia okolo toho bola pre mňa nová skúsenosť, ochotne a bez problému mi zodpovedali aj tie "najhlúpejšie" otázky, aké mi mohli v danej chvíli napadnúť a to nie len počas priebiehajúcej kúpy, ale už aj po odovzdaní bytu. Pokiaľ sa budem v budúcnosti opäť obzerať po novej nehnuteľnosti, pripadne budem chcieť tu svoju predať, rad sa opäť pustím do vzájomnej spolupráce.

Mikuláš S.


Pani Janoková z VRK real je jednou z mála realitných maklérov s naozaj profesionálnym a ochotným prístupom. Kupovali sme cez VRK real rodinný dom a od začiatku do konca všetko prebiehalo dokonalo. Vrelo odporúčam.

Ladislav V.


Spolupráca s VRK REAL PLUS bola korektná, profesionálna, so službami RK sme boli nadmieru spokojní, preto využitie služieb RK odporúčame. Osobitne ďakujeme za spoluprácu PaedDr. Agnese Janokovej, MBA.

Michal T.


Ústretovosť, rýchlosť, flexibilita, bezproblémová komunikácia vrátane elektronickej, využívanie moderných informačných technológií, profesionálny servis pre kupujúceho a predávajúceho. Fľaša vína, ako darček, pri záverečnom podpise kúpnej zmluvy, bola príjemným prekvapením. Realitnú kanceláriu odporúčam . Hodnotenie makléra, pani Jana NOVAKOVSKÁ: excelentná podpora počas celého procesu kúpy ⭐⭐⭐⭐⭐ S pozdravom R.

Radovan CH.


S realitnou kanceláriou VRK REAL PLUS sme spolupracovali pri predaji a aj pri kúpe bytu. Chcela by som hlavne oceniť milý a nápomocný prístup pani Jalčovej.

Timea Š.


Využili sme služby tejto realitnej kancelárie pri predaji bytu. Oceňujem vysoko profesionálny prístup od začiatku až do konca procesu predaja bytu, aj vďaka maklérke pani Janokovej, ktorá bola pri všetkých úkonoch veľmi ústretová a nápomocná.

Iveta V.


Serióznosť, rýchlosť, ústretovosť realitnej kancelárie. Veľká spokojnosť odporúčam. Za mňa veľké ďakujem p.Janke Novakovskej.

Maja M.


Veľmi príjemný, korektný prístup k obom stranám, ako predávajúcim tak aj kupujúcim, a hlavne prebehlo to rýchlo a bez komplikácií

Štefan V.


Mala som možnosť využiť služby tejto real.kancelárie, bola som maximálne spokojná, úžasný prístup, milí ľudia, v dnešnej dobe až neuveriteľná spolupráca. Patrí im moje veľké ĎAKUJEM

Gabriela N.


S realitnou kanceláriou VRK REAL PLUS sme spolupracovali raz pri kúpe bytu a raz pri predaji domu. Chcem oceniť veľmi profesionálny prístup makléra Slavomíra Opinu. Pána Opinu sme oslovili aj druhý krát a to z dôvodu, že v prvom prípade bola veľmi dobra spolupráca a spokojnosť. Ochotu a prístup pána Slavomíra Opinu možno v tejto dobe iba oceniť. Týmto chcem realitnej kancelárii a zvlášť pánovi Slavomírovi Opinovi poďakovať a zaželať im mnoho úspechov.

Adriana V.


VRK Real plus vrelo odporúčam. Kladne hodnotím profesionalitu a ochotu. Predaj prebehol haldko a bez komplikácií. Vo vzťahu k VRK sme vystupovali ako kupujúci, preto chcem vyzdvihnut priame jednanie, žiadne zavádzanie. Maklér od začiatku jednal priamo bez zavádzania, už pri prvom telefonickom rozhovore nám povedal výhody a nevýhody nehnuteľnosti. VRK hodnotím ako férovú a profesionálnu realitnú kanceláriu a jej služby určite odporúčam.

Michal V.


Boli sme nadmieru spokojní so službami realitnej kancelárie VRK REAL PLUS s.r.o. Našou maklérkou bola p. Novakovská, ktorá nám poskytla realitné poradenstvo a služby pri kúpe našej nehnuteľnosti.


Pri kúpe bytu sme boli v kontakte prevažne s p. Slavomírom Opinom. Aj vďaka jeho profesionálnemu prístupu bol celý proces realizovaný rýchlo a príjemne. Následný podpis zmluvy u p. Kristiana Vasileva prebehol skoro ako priateľské stretnutie. Ďakujeme VRK REAL PLUS a odporúčame využiť ich služby.

Natasa U.


Ďakujeme za sprostredkovanie predaja nášho bytu. So službami p. Jany Novakovskej - realitnej maklérky som bol spokojný. Jej služby odporúčam.

Ľudovít S.


Realitka na úrovni, predávali náš dom, všetko prebehlo hladko, bezstarostne o všetko sa postarali. Takto si predstavujem prácu realitky, vyriešia všetko to načo ja nemám čas a znalosti, každý nech robí to čo vie.

Róbert Meder


S realitnou kanceláriou VRK REAL PLUS sme boli mimoriadne spokojní. Skvelá komunikácia a dostupnosť informácií počas celého procesu predaja a kúpy nehnuteľnosti. Byt, ktorý sme kúpili VRK REAL PLUS zrekonštruovali naozaj dôkladne a podľa našich predstáv. Zo strany realitnej kancelárie veľká ústretovosť. Aj počas tohto nepriaznivého obdobia nám zabezpečili bezpečný predaj a kúpu. Ďakujeme a tešíme sa z nového domova :)

Patrícia Dubravská


Som veľmi spokojná so službami Tejto realitnej kancelárie. Najviac si cením prístup p. Márie Jalčovej, ktorá ma previedla celým procesom vybavovania. Poďakovať sa chcem aj konateľovi spoločnosti p. Vasilevovi za jeho ľudský prístup.

Jana Janošíková


Veľmi príjemný a profesionálny prístup. Celý personál bol stále veľmi milý a ústretový z každej strany. Určite budeme len odporúčať. ĎAKUJEME ZA VŠETKO.

Š.Koleszár a L.Horňáková


So službami realitnej kancelárie sme maximálne spokojní, vykazuje profesionálny prístup. Agenda súvisiaca s prepismi nehnuteľnosti promptne vybavená. Doporučujem využiť služby realitnej kancelárie.

Rod. Mucha


Roky sme túžili bývať v rodinnom dome, no váhali sme naše sny zrealizovať. Aj napriek tomu sme začali vážne uvažovať nad kúpou domu. Kristián Vasilev nám našiel náš vysnívaný dom. A začal sa kolotoč vybavovačiek, ktorý sa nás však vôbec nedotýkal, pretože všetko za nás vybavoval a riešil tím okolo Kristiána Vasileva a nás už o tom iba informoval. Cez neho sme kupovali dom, zároveň sme predávali náš byt. Synchronizácia prebiehala hladko a aj keď sa vyskytli nejaké problémy boli pohotovo vyriešené a tak sme sa nemuseli báť, že budeme bez strechy nad hlavou. Realitná kancelária VRK REAL a šikovná slečna Jalčová nám bola vždy k dispozícii, spoľahlivá, ochotná poradiť, všetko vysvetliť a pomôcť. Bola to ťažká a náročná cesta, ale na jej konci stál pán Kristián Vasilev ktorý nás vždy ubezpečoval, že ju zvládneme. Za všetko mu patrí naša srdečná vďaka. Dnes naša rodina žije šťastne v dome v meste, v lone krásnej prírody. A to aj vďaka VRK REAL, pretože bez ochoty, trpezlivosti a podpory ľudí z tejto realitnej kancelárie by sme to nezvládli. Preto každému kto túži po zmene bývania, ale má obavy, odporúčame služby VRK REAL . Oni Vám pomôžu splniť Váš sen, usmernia Vás a bezpečne Vás dovedú do cieľa.

Rod. Želinská


Nadmieru spokojný. Pani PaedDr. Janoková je maximálne profesionálna, nabitá ako odbornými tak praktickými znalosťami a skúsenosťami. V neposlednom rade empatická a proklientská. Je obdivuhodné ako vie vždy s rozvahou trpezlivo poradiť a odpovedať na otázky klienta. Za mňa všetkých osem prstov a dva paľce hore :-) ...

Jozef Routschka


Dobrý deň, ďakujem za mailik, s realitnou kanceláriou VRK REAL PLUS, konkrétne s pani Anges Janokovou som bola veľmi spokojná, milá, usmievavá, v mojom prípade veľmi trpezlivá pani, kúpna zmluva, notárske overenie, ako aj elektronické prihlásenie na odber elektriny a plynu...všetko vypracované a vykonané vysoko profesionálne. Môžem len popriať veľa práce, veľa spokojných predávajúcich, aj kupujúcich klientov a hlavne všetkým v realitnej kancelárii veľa zdravia a pracovných úspechov praje Gabriela Huňadyová V Košiciach 27.11.2023 pridáva, fotky môjho bytu, ktorý som kúpila vďaka pani Anges, ktorý som len trocha opravila a zariadila, splnil sa mi sen...ešte raz ďakujem

Gabriela Huňadyová


Som veľmi spokojná s jednaním a prístupom celého personálu realitnej kancelárie.

Šepentalová


NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,00 do 16,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov