Virtuálna 3D prehliadka | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o

Virtuálna 3D prehliadka

Vážení klienti,

už roky sa snažíme Vám čo najviac priblížiť a čo najviac Vám uľahčiť proces spojený s predajom Vašej nehnuteľnosti. Preto Vám ponúkame moderný spôsob prezentovania Vašej nehnuteľnosti prostredníctvom virtuálnej 3D prehliadky formou video prezentácie.

Výhodou je, že si Vašu nehnuteľnosť môžu záujemcovia pozrieť priamo bez toho, aby ste boli rušení alebo časovo viazaní na konkrétny termín osobnej obhliadky, ktorej sa musíte často prispôsobovať. Keďže video prezentácia nehnuteľnosti je najbližšie k zobrazeniu nehnuteľnosti v skutočnej podobe, poskytne tak záujemcovi realistické zobrazenie, na základe ktorého sa vie záujemca rozhodnúť či sa mu Vaša nehnuteľnosť páči a či spĺňa jeho predstavy o nehnuteľnosti, ktorú mieni kúpiť. Na osobnú obhliadku nehnuteľnosti k Vám tak prídu už potenciálni záujemcovia, ktorí budú mať reálny/seriózny záujem o Vašu nehnuteľnosť.

Neváhajte a poďte sa s nami pozrieť, ako by mohlo vyzerať video Vašej nehnuteľnosti:

https://youtu.be/SpWqCBPWdGE

V prípade záujmu a bližších informácií nás neváhajte kontaktovať.

tel: +421 918 18 11 11,       email:

Sme tu vždy pre Vás.NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,00 do 16,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov