Okamžitý výkup


Nechce sa Vám čakať na kupujúceho?
Potrebujete ihneď peniaze?
Máte dlhy, exekúcie, záložné práva a neviete ako ďalej?
Máte problémy so spoluvlastníkmi, nezrovnalosti na liste vlastníctva?


Využite našu ponuku okamžitého výkupu.

Už viac ako 20 rokov vykupujeme nehnuteľnosti v Košiciach a blízkom okolí. Stačí zavolať, napísať a my sa Vám už ozveme. Odkúpenie nehnuteľnosti vieme zrealizovať veľmi rýchlo.


Ak ste sa dostali do ťažkej situácie a máte dlhy na nájomnom, exekúcie, alebo iné pozdĺžnosti voči bankám, alebo nebankovým inštitúciám, nevešajte hlavu!

Sme špecialisti na výkup zadlžených nehnuteľností. Pre Vás obrovský problém, pre nás rutinná záležitosť. Pomohli sme už mnohým klientom aj tesne pred dražbou. Vaše dlhy vyplatíme, oddlžíme Vás a postaráme sa, aby ste neostali bez domova. Pomôžeme Vám nájsť si náhradné bývanie.


Neváhajte nás kontaktovať!

Za obhliadku nič neplatíte. Náš maklér si Vašu nehnuteľnosť prezrie a rád Vás vypočuje. Ak sa aj s maklérom nedohodnete na výkupe, Vašu nehnuteľnosť môžeme zaradiť do našej ponuky a hľadať Vám kupujúceho podľa Vašich predstáv. Zverte sa do rúk profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami.


Dohodnite si nezáväzné stretnutie na telefónnom čísle 0918 18 11 11, alebo vyplňte formulár a my sa Vám čoskoro ozveme:

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás.
Prihlásenie pre maklérov