Kontakt | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o

Kontakt

Spoznajte náš tím skvelých ľudí, ktorí stoja za bezstarostným predajom, kúpou alebo prenájmom vašej nehnuteľnosti a ktorí sa postarajú o to, aby všetko prebehlo bez problémov, hladko a úspešne.

Makléri

Ing. Michal OPINA
+421 905 877 722

Ku každému prípadu pristupujem maximálne zodpovedne, tak ako keby som predával vlastnú nehnuteľnosť. Osobitný prístup na základe individuálnych potrieb každého klienta je pre mňa samozrejmosťou. Výsledkom mojej dlhoročnej práce sú stovky predaných nehnuteľností a verím, že aj spokojných klientov. Pridajte sa k nim aj Vy. Neváhajte ma osloviť.
Pozrite si naše referencie

Jana NOVAKOVSKÁ
+421 917 969 909

Realitnej činnosti sa venujem 13 rokov. Práca s ľuďmi, možnosť poradiť a pomôcť, je to, čo ma napĺňa. A keď to robíte srdcom a s úsmevom na tvári, je to tá ideálna kombinácia... Zavolajte mi a presvedčte sa sami :)
Pozrite si naše referencie

Slavomír OPINA
+421 915 864 533

Na realitnom trhu pôsobím už viac ako 10 rokov. Prioritne sa venujem nehnuteľnostiam v Košiciach a ich okolí. Preferujem maximálnu spokojnosť pre svojich klientov. Neváhajte mi zavolať a ja Vás úspešne prevediem realitným obchodom.
Pozrite si naše referencie

Tatiana NEMOVÁ
+421 949 324 291

Realitnej činnosti sa venujem už 7 rokov. Pracujem ako realitná maklérka v rámci celého Východného Slovenska. Je to práca, ktorá ma baví a napĺňa. Najväčším darom pre mňa je, keď sa spokojný a vďačný klient vráti ohľadom ďalšieho predaja, či kúpy a zároveň ma odporúča svojej rodine, priateľom a známym. Dohodnite si aj Vy so mnou stretnutie a nebudete ľutovať.
Pozrite si naše referencie

PaedDr. Agnesa JANOKOVÁ, RSc., MBA
+421 911 212 336

Pred niekoľkými rokmi som sa rozhodla splniť si svoj sen o bývaní, čo znamenalo predať starý byt a kúpiť si nový. Bol to náročný a zdĺhavý proces a bez odbornej pomoci realitného makléra, by som ho asi ťažko zvládla. Mala som šťastie a dnes bývam v byte svojich snov. Dodnes si však pamätám ten pocit, keď mi maklér odomkol môj budúci byt a ja som hneď po prvých krokoch vedela, že som DOMA. Ako realitná maklérka, by som aj Vám chcela pomôcť sprostredkovať tento pocit. Som tu pre Vás. Zavolajte mi.
Pozrite si naše referencie

Advokát

Asistentky

Natália DOBROVIČOVÁ

vedúca kancelárie

+421 918 18 11 11

Už viac ako 20 rokov som jednou z tých, ktorí zabezpečujú hladký chod realitnej kancelárie VRK REAL PLUS. Mám na starosti chod firmy a personálne náležitosti. A preto, ak máte pre nás zaujímavú ponuku spolupráce, reklamnú ponuku alebo máte záujem u nás pracovať, neváhajte ma kontaktovať.

Martina MIKLOŠOVÁ

Asistentka

+421 918 18 11 11

S krátkou prestávkou sa práci asistentky v realitnej kancelárii venujem 24 rokov. Nadobudla som mnoho skúseností a znalostí v realitnej oblasti. Záleží mi na spokojnosti klienta, aby z našej realitnej kancelárie odchádzal s dobrým pocitom, že sme tu pre neho. To je základom mojej práce - byť klientovi nápomocná v administratívnej oblasti pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti.

Alexandra KOVÁČIKOVÁ

Marketing

+421 918 18 11 11

Konateľ

Kristián VASILEV
+421 905 261 117

Po rokoch práce realitného makléra som sa rozhodol založiť si vlastnú realitnú kanceláriu. Svoj sen som si splnil v roku 1997. Zakladám si na profesionalite a vždy rád prinášam niečo nové v oblasti realít. Okrem toho, že vediem firmu, naďalej pracujem ako realitný maklér. Záleží mi na spokojnosti našich klientov. Poteší ma každý Váš názor. Ďakujem.

Reklamné ponuky, prosím, adresujte na našu e-mailovu adresu

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,00 do 16,00 hod. v piatok do 14,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov