Kontakt

Makléri

Ing. Michal Opina
+421 905 877 722

Ku každému prípadu pristupujem maximálne zodpovedne tak ako keby som predával vlastnú nehnuteľnosť. Osobitný prístup na základe individuálnych potrieb každého klienta je pre mňa samozrejmosťou. Výsledkom mojej dlhoročnej práce sú stovky predaných nehnuteľností a verím, že aj spokojných klientov.

Jana Novakovská
+421 917 969 909

Realitnej činnosti sa venujem už 8 rokov. Práca s ľuďmi, možnosť poradiť a pomôcť je to, čo ma napĺňa. A keď to robíte srdcom a s úsmevom na tvári je to tá ideálna kombinácia...

Slavomír Opina
+421 915 864 533

Na realitnom trhu pôsobím už viac ako 10 rokov. Prioritne sa venujem nehnuteľnostiam v Košiciach a ich okolí. Preferujem maximálnu spokojnosť pre svojich klientov.

Finančný sprostredkovateľ/maklér

Bc. Peter Jakab
+421 910 178 155

Finančnému trhu sa venujem od roku 2012, kde mojimi prioritami je v prvom rade spokojnosť klientov a splnenie ich očakávaní. Venujem sa teda najmä sprostredkovaniu hypotekárnych úverov, kde sa snažím v bankách vyjednať čo najvýhodnejšie podmienky. Taktiež mojou silnou stránkou je poisťovníctvo, financie a dôchodky. Pridanou hodnotou mojich služieb je najmä dlhodobý servis pre klienta, kde mu viem byť nápomocný počas celého jeho života.

Právnik

Asistentky

Konateľ

Kristián Vasilev
+421 905 261 117

Po rokoch práce realitného makléra som sa rozhodol založiť si vlastnú realitnú kanceláriu. Svoj sen som si splnil v roku 1997. Zakladám si na profesionalite a vždy rád prinášam niečo nové v oblasti realít. Okrem toho, že vediem firmu, naďalej pracujem ako realitný maklér. Záleží mi na spokojnosti našich klientov. Poteší ma každý Váš názor. Ďakujem.

Reklamné ponuky, prosím, adresujte mojej asistentke Ing. Leczovej

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás.
Prihlásenie pre maklérov