Informácie pre predávajúcich | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o

Informácie pre predávajúcich

Uvažujete o predaji nehnuteľnosti a neviete ako postupovať? Neviete čo Vás čaká pri predaji, akým problémom sa vyhnúť a prečo využiť služby realitnej kancelárie?

Neváhajte sa na nás obrátiť a informovať sa o postupe pri predaji nehnuteľnosti.

U nás môžete predať vašu nehnuteľnosť
formou sprostredkovania alebo využiť možnosť okamžitého výkupu.

SPROSTREDKOVANIE
Nechajte predaj Vašej nehnuteľnosti a všetky problémy s tým spojené na nás!
OKAMŽITÝ VÝKUP
U nás nemusíte čakať na kupujúceho!
My Vašu nehnuteľnosť odkúpime!
 
Pri predaji Vašej nehnuteľnosti Vám ponúkame
naše 27 ročné skúsenosti a ďalšie realitné služby ako:

Bezplatné
poradenstvo

Profesionálne
foto a video

Prezentácia
nehnuteľnosti

Obhliadky
a jednania

Zabezpečenie
bývania

Zmluvy,
autorizácia,
kataster

Ešte stále váhate? Ponúkame Vám bezplatné a nezáväzné poradenstvo, stačí zavolať na 0918 18 11 11 alebo vyplniť nasledujúci formulár a my Vás budeme kontaktovať.
OKAMŽITÝ VÝKUP
Ak ste sa dostali do ťažkej situácie a máte dlhy na nájomnom, exekúcie, alebo iné pozdĺžnosti voči bankám, alebo nebankovým inštitúciám, nevešajte hlavu! Sme špecialisti na výkup zadlžených nehnuteľností. Pre Vás obrovský problém, pre nás rutinná záležitosť. Pomohli sme už mnohým klientom aj tesne pred dražbou. Vaše dlhy vyplatíme, oddlžíme Vás a postaráme sa, aby ste neostali bez domova. Pomôžeme Vám nájsť si náhradné bývanie. Samozrejme vykupujeme aj nezadlžené nehnuteľnosti. Viac informácii nájdete v sekcii Okamžitý výkup.
Alebo stačí zavolať na 0918 18 11 11.

SPROSTREDKOVANIE predaja

Vašu nehnuteľnosť môžeme ponúkať na predaj ako sprostredkovateľ.

 • Poradíme Vám s predajnou sumou, oboznámime Vás s aktuálnym stavom realitného trhu.
 • Vašu nehnuteľnosť nafotíme a zaradíme do našej ponuky.
 • Zinzerujeme Vašu nehnuteľnosť na slovenských realitných portáloch, vrátane našej denne aktualizovanej web stránky.
 • Ak máte zadlženú nehnuteľnosť, zastúpime Vás pri jednaniach.
 • Všetky telefonáty a otázky potenciálnych kupujúcich zodpovieme za Vás.
 • Vašu nehnuteľnosť budeme prezentovať potenciálnym záujemcom.
 • Vypracujeme kúpne zmluvy, návrhy na vklad, zápisnice o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti, zrušenie vecného bremena atď.
 • Ponúkame autorizáciu zmlúv advokátom.
 • Ochotne Vám poradíme ako postupovať po predaji nehnuteľnosti s prehlásením médií, platby daní a zodpovieme Vám akékoľvek otázky súvisiace s prevodom nehnuteľností.
 • Vybavíme za Vás kataster nehnuteľností.
 • Sprevádzame Vás až do odovzdania nehnuteľnosti.
 • Pomôžeme Vám s kúpou ďalšej nehnuteľnosti.
Nadštandardné služby

Využite nadštandardné služby a uzatvorte s našou realitnou kanceláriou Zmluvu o sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti. V čom je jej výhoda? Okrem jasných a zrozumiteľných podmienok predaja uvedených v zmluve Vám ponúka možnosť prezentovať Vašu nehnuteľnosť korektne a dôveryhodne pre kupujúceho. Prečo korektne a dôveryhodne? Ak Vašu nehnuteľnosť v snahe predať ju čo najskôr, ponúknete 10 realitným kanceláriám na predaj, čo sa stane? Vaša nehnuteľnosť sa ocitne takmer na každom realitnom portáli niekoľkokrát, vždy za inú cenu, v rôznej podobe a s hlavičkou inej realitnej kancelárie. Na Vás by to zapôsobilo dôveryhodne? Nehovoriac o tom, že Vám budú všetci realitní makléri vyvolávať. Sami už nebudete vedieť kde všade ste svoju nehnuteľnosť ponúkli a v prípade jej predaja sa bude stále zobrazovať na predaj v iných ponukách. Verte, že aj keď Vaša nehnuteľnosť bude ponúkaná len jednou realitnou kanceláriou, potenciálny kupujúci sa k nej dostane a nebude zmätený v množstve jej zobrazenia za rôzne ceny. V prípade uzatvorenia Zmluvy o sprostredkovaní predaja, máte možnosť inzerovať Vašu nehnuteľnosť nadštandardne (topovanie inzerátov, virtuálna prehliadka, vypratanie nehnuteľnosti, upratanie, home staging).

Určovanie ceny nehnuteľnosti a jej odovzdanie kupujúcemu

Výšku predajnej sumy si určujete Vy ako predávajúci. V každom prípade budeme akceptovať Vami zadanú predajnú sumu. Prv než stanovíte jej cenu, zoberte do úvahy aktuálnu situáciu na realitnom trhu. Zobrazované ponuky nemusia vždy zodpovedať reálnej predajnej sume. Pokojne sa poraďte. Obhliadky sú bezplatné. 

Vysťahovanie je vždy na dohode. Ak potrebujete dlhší čas na vysťahovanie, všetko vyriešime v Kúpnej zmluve, aby ste mali dostatok času na kúpu novej nehnuteľnosti a odovzdanie Vašej nehnuteľnosti kupujúcemu.

Potrebujete viac informácií? 

Pozrite si našu realitnú poradňu, alebo nám napíšte na dobrovicova@realplus.sk 

Provízia
Provízia je splatná až po predaji. Výšku provízie si môžete pozrieť v sekcii cenník.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,00 do 16,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov