Hľadáme pre klientov


Zverte sa do rúk profesionálov a využite naše služby.
Už viac ako 20 rokov sme tu pre Vás.3 izbový byt v mestskej časti Košice – Nad Jazerom

Hľadáme pre nášho klienta veľký 3 izbový byt na sídlisku Nad jazerom v Košiciach. Najlepšie pražský typ bytu aj rohový. Na poschodí a stave nezáleží. Dôležité je, aby izby neboli prechodové, t.j. aby sa do kuchyne dalo dostať aj z chodby (resp. z kúpelne) nielen cez obývačku. Najlepšie na ulici Galaktická, Raketová, Gagarinovo námestie, Poludníková, Polárna. Prípadne aj Sputniková, Važecká a Stálicová.
Ak takúto nehnuteľnosť máte na predaj, prosím, kontaktujte nás na tel. čísle 0918 18 11 11 


2 izbový byt v mestskej časti Košice – Západ (Terasa)

Byt by mal byť po kompletnej rekonštrukcii (murované jadro, nová sanita), plast. okná, plávajúce podlahy. Nie najvyššie poschodie, ale ani prízemie.
V prípade, ak takúto nehnuteľnosť máte na predaj, prosím, kontaktujte nás na tel. čísle 0918 18 11 11 alebo 0905 877 722.


Rodinný dom v obci Čaňa, Košice - okolie

Hľadáme pre klientov rodinný dom v obci Čaňa. Majú záujem iba o dom v "centre obce" napr. Mierová ulica. Nemala by to byť novostavba a bungalov. Dom môže byť aj poschodový. Pozemok by mal mať 10 árov a viac. V prípade, ak takúto nehnuteľnosť máte na predaj, prosím, kontaktujte nás na tel. čísle 0918 18 11 11

1 alebo menší 2izbový byt v metskej časti Košice - Juh

Hľadáme pre klieta 1izbový alebo menší 2izbový byt v okoli ulice Davida Feju. Na poschodí nezáleží. V prípade, ak takúto nehnuteľnosť máte na predaj, prosím, kontaktujte nás na tel. čísle 0918 18 11 11

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás.
Prihlásenie pre maklérov