Informácie pre kupujúcich | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o

Informácie pre kupujúcich


Zverte sa do rúk profesionálov a využite naše služby.
Už 27 rokov sme tu pre Vás.

Vyberte si z našej širokej ponuky nehnuteľností a zavolajte nám. Obhliadky nehnuteľností sú bezplatné.


Ponúkame Vám
  • realitné poradenstvo
  • hypotekárneho poradcu
  • vyhotovenie znaleckého posudku
  • výber listu vlastníctva a katastrálnej mapy
  • vypracovanie kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, zápis o odovzdaní a prevzatí nehnuteľnosti
  • autorizáciu zmlúv advokátom
  • ochotne Vám poradíme ako postupovať po kúpe nehnuteľnosti s prehlásením médií a zodpovieme Vám akékoľvek otázky súvisiace s prevodom nehnuteľností


Rozhodli ste sa pre kúpu?

V prípade prejavenia záujmu z Vašej strany je potrebné, aby ste nás oboznámili s Vašimi podmienkami kúpy tak, aby sme vedeli v danej veci rýchlo konať a vyhotoviť všetky potrebné podklady. K tomu je potrebné zložiť v našej realitnej kancelárii finančnú zálohu. Zálohu na kúpu môžete vyplatiť v hotovosti, alebo na účet našej spoločnosti. Prečo je potrebné zložiť zálohu? Pre nás a pre predávajúceho je to jasný signál, že danú nehnuteľnosť chcete naozaj kúpiť a nebudeme ju viac ponúkať na predaj iným záujemcom. Nehnuteľnosť ostáva rezervovaná vo Váš prospech. Zaplatená záloha Vám bude odpočítaná z celkovej sumy. Ak Vám neschváli banka hypotéku, nezúfajte. Náš hypotekárny poradca Vám rád pomôže.


Nenašli ste, čo ste hľadali?

Neviete nájsť nehnuteľnosť podľa Vašich predstáv? Nemáte predstavu ako naraz predať a kúpiť nehnuteľnosť a do toho riešiť hypotéku? Nechajte hľadanie Vašej vysnívanej nehnuteľnosti a Vaše problémy s tým súvisiace na nás! Stačí zavolať, alebo napísať a my Vám začneme hľadať nehnuteľnosť podľa Vašich predstáv.

Tešíme sa na Vás.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,00 do 16,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov