ZÍSKAJ AŽ 1 500€ ZA TIP | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o

ZÍSKAJ AŽ 1 500€ ZA TIP

Predáva Váš známy nehnuteľnosť?
Viete o niekom kto sa zadlžil, má dlhy na nájomnom, exekúcie, hrozí mu dražba a vlastní nehnuteľnosť?
Je vo Vašom okolí prázdny byt, dom, pozemok?
Dajte nám o tom vedieť! Ak nehnuteľnosť odkúpime, môžete získať za Váš tip až 1 500€! Pozor, vykupujeme iba nehnuteľnosti v Košiciach a blízkom okolí.


Ako na to?

Vyplňte formulár s Vašimi kontaktnými údajmi, základným popisom nehnuteľnosti a kontaktom na predávajúceho. Ak máte fotografie, pošlite nám aj tie. Môžete nás aj osobne navštíviť  v našej realitnej kancelárii.

Váš tip posúdime a ak sa rozhodneme nehnuteľnosť odkúpiť a dohodneme sa na kúpe s predávajúcim, spíšeme s Vami Zmluvu o sprostredkovaní.

Dohodnutú odmenu Vám vyplatíme na Váš účet do 15 pracovných dní odo dňa podpísania kúpnej zmluvy medzi predávajúcim a spoločnosťou VRK REAL PLUS, s.r.o. ako kupujúcim.

Vyhradzujeme si právo odmietnuť kúpu ponúkanej nehnuteľnosti a to aj bez uvedenia dôvodu. Až do podpisu Kúpnej zmluvy medzi predávajúcim a spoločnosťou VRK REAL PLUS, s.r.o. ako kupujúcim, nemá účastník, ktorý dodal tip, právny nárok na odmenu. Podmienkou vyplatenia odmeny je dodanie kontaktu na predávajúceho a podpis kúpnej zmluvy medzi predávajúcim a spoločnosťou VRK REAL PLUS, s.r.o. ako kupujúcim.

V prípade ak nehnuteľnosť neodkúpime, nemáme ju už v ponuke, ale dohodneme sa s predávajúcim na predaji formou sprostredkovania a sprostredkovane ju aj predáme, máte nárok na odmenu za tip vo výške 300€. Odmena je splatná do 15 pracovných dní odo dňa podpísania kúpnej zmluvy medzi predávajúcim a kupujúcim. Až do podpisu Kúpnej zmluvy medzi predávajúcim a kupujúcim, nemá účastník, ktorý dodal tip, právny nárok na odmenu.

Cenník

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,00 do 16,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov