OBCHODNÉ PRIESTORY, JALTSKÁ, KOŠICE - DARGOVSKÝCH HRDINOV | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 10€
Typ nehnuteľnosti Prenájom
Kategória Komerčné priestory
Druh Obchodné
Lokalita Košice - Sídlisko Dargovských hrdinov - Furča
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice III
Obec Košice-Dargovských hrdinov
Cena za M2/mesiac
Cena za m2 15€
Podlahová plocha, Podlahová od 1 331m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia Tehlová
Druh parkovania Verejné parkovanie
Prístupová cesta Asfaltová

OBCHODNÉ PRIESTORY, JALTSKÁ, KOŠICE - DARGOVSKÝCH HRDINOV

Košice - Sídlisko Dargovských hrdinov - Furča, Jaltská

O NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Jaltskej ulici v OC Torysa, na sídlisku Furča, Košice - Dargovských hrdinov.

Na 1. poschodí sa nachádzajú priestory vo výmere 521 m2, ktoré sa dajú označiť LED boxom. Majú keramickú dlažbu, chladiaci box, dennú miestnosť, výlevku, 2 x WC, sklad, vzduchotechniku, klimatizovaný priestor, zadný prístup k rampe, bezpečnostné dvere. Tieto priestory sú voľné IHNEĎ. Cena prenájmu je 10,- €/m2/mesačne bez DPH + réžia.

Na 1.poschodí sa nachádzajú aj priestory vo výmere 389,60 m2, ktoré sa tiež dajú označiť LED boxom. Majú keramickú dlažbu, výlevku, 1 x WC, sklad, kanceláriu a dennú miestnosť, klimatizovaný priestor, zadný prístup k rampe. Tieto priestory sú voľné IHNEĎ. Cena prenájmu je 10,- €/m2/mesačne bez DPH + réžia.

Na prízemí sa nachádzajú priestory vo výmere 250 m2 (kedysi kasíno), ktoré  majú výborný prístup od parkoviska. Disponujú skladom, 2 kanceláriami, 2 predajnými plochami a prerobeným sociálnym zariadením. Tieto priestory sú voľné IHNEĎ. Cena prenájmu je 10,- €/m2/mesačne bez DPH + réžia.

Na prízemí sa nachádzajú aj priestory vo výmere 170 m2 (kedysi cukráreň), ktoré  majú výborný prístup od parkoviska. Disponujú skladom, veľkým otvoreným priestorom a prerobeným sociálnym zariadením a novou podlahou. Tieto priestory sú voľné IHNEĎ. Cena prenájmu je 10,- €/m2/mesačne bez DPH + réžia.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,00 do 16,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov