Cookie Consent by Free Privacy Policy website Rodinný dom Pereš, Košice | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 845 000€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Domy a vily
Druh Rodinný dom
Lokalita Košice - Pereš
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice II
Obec Košice-Pereš
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 370m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Novostavba
Izieb, Miestností, Hál 5
Terás 1
Garáží 1
Plocha pozemku, Pozemok od 893m2
Konštrukcia Tehlová
Druh parkovania Garáž
Podpivničenie Žiadne
Prístupová cesta Asfaltová

Rodinný dom Pereš, Košice

Košice - Pereš, okres Košice II

O NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame vám na predaj samostatne stojací jednopodlažný rodinný dom v mestskej časti Košice-Pereš, na ul. Gelnická.

DISPOZÍCIA
5 izbový rodinný dom je obdlžníkového podlhovastého tvaru s úžitkovou výmerou 370m2. Vstup do domu je zabezpečený z 2 vchodov: hlavný vchod z bočnej strany domu a vchod cez garáž.
V prednej časti domu je priestranná garáž pre 3 autá s výmerou cca 80m2, nad garážou sa nachádza veľká samostatná miestnosť (vhodná aj pre vlastnú kanceláriu), z garáže sa pokračuje do domu a jednotlivých miestností: telocvičňa a izba, ďalej pokračuje hlavná chodba, z ktorej sa dostanete do postranných miestností: izba, izba, šatník, práčovňa, WC, kúpelňa+WC, dom je zakončený kuchyňou prepojenou s obývacou izbou, z ktorej je výstup na terasu a do záhrady. 

Dom sa predáva kompletne zariadený a vybavený spotrebičmi.

STAVBA
Dom je postavený z tehál Porotherm 30cm, zateplený minerálnou vlnou 16cm, betónová plochá strecha, zdvojené plastové okná, garážová brána s automatickým ovládaním. Podlahy v dome sú z keramickej dlažby. Dom je napojený na komplet inžinierske siete - voda, elektrina, plyn, kanál, internet, ústredné kúrenie plynovým kotlom cez podlahové vykurovanie.  Dom je nepodpivničený. Dom bol skolaudovaný v roku 2021.

POZEMOK
Celková výmera pozemku je 893m2. Pozemok je rovinatý a oplotený. V záhrade za domom je udržiavaný trávnik a záhrada má výmeru cca 200m2 .

LOKALITA
Dom je situovaný v zastávanej časti. Daná lokalita má kompletnú infraštruktúru a napojenie na inžinierske siete, dobré dopravné spojenie (autom 15min do centra mesta). V blízkosti nájdete potraviny, reštauráciu, materskú školu, zubnú ambulanciu, predajňu športových potrieb aj predajňu nábytku.

Ak vás táto ponuka zaujala a mali by ste záujem o viac informácii alebo obhliadku domu neváhajte ma kontaktovať, rád vám ponuku domu bližšie predstavím.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,00 do 16,00 hod. a v piatok do 14,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov