Cookie Consent by Free Privacy Policy website Rodinný dom, Rastislavova, Košice - Juh | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 550 000€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Domy a vily
Druh Rodinný dom
Lokalita Košice - Juh
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice IV
Obec Košice-Juh
Mestská časť Juh
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 259m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Plocha pozemku, Pozemok od 2 184m2
Tiché prostredie Áno
Škola, škôlka Áno
Nemocnica Áno
Konštrukcia Drevená
Druh parkovania Garáž
Podkrovie Áno
Podpivničenie Žiadne
Prístupová cesta Asfaltová
Vodovod Na pozemku
Elektrina Na pozemku
Plyn Na pozemku
Kanalizácia Na pozemku

Rodinný dom, Rastislavova, Košice - Juh

Košice - Juh, okres Košice IV

O NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj dvojgeneračný čiastočne podpivničený rodinný dom nachádzajúci sa v lukratívnej časti ul. Rastislavova v mestskej časti Juh v Košiciach. Dom bol postavený v roku 1999 z tehál a tvárnic na pozemku o rozlohe 2184m², obytná plocha domu 259m². IS: vodovod, kanalizácia, elektrina, plyn. Kúrenie: ústredné z kotla na tuhé palivo. Dom pozostáva: Prvé nadzemné podlažie: dve kúpelne, a WC so sprchou. Druhé nadzemné podlažie: jedna kúpelňa s WC a ostatné obytné priestory. Podkrovie: je bez sociálných zariadení, krovy sú drevené so sedlovou strechou a krytinou z kanadského šindla. Dom je pripravení na bývanie s dostavbou pre vlastné riešenie. Na pozemku sa nachádza garáž a kotolňa o rozlohe 68m2, dreváreň o rozlohe 24m2. Rodinný dom sa nachádza vo výbornej lokalite v blízkosti sa nachádza nemocnica s poliklinikou.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov