Cena 1 800 000€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Domy a vily
Druh Rodinná vila
Lokalita Košice - Myslava
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice II
Obec Košice-Myslava
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 480m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Novostavba
Terás 1
Garáží 2
Šatníkov 1
Plocha pozemku, Pozemok od 1 180m2
Poschodí celkom, Podlažia 3
Konštrukcia Tehlová
Druh parkovania Garáž
Internet Áno
Podpivničenie Úplné
Prístupová cesta Betónová

Luxusná kompletne zariadená vila

Košice - Myslava, okres Košice II
Luxusná kompletne zariadená vila

O NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj luxusnú vilu so štýlovým značkovým zariadením a nábytkom, zabezpečenú kamerovým systémom a alarmom. Rozloha rodinnej vily s 3 podlažiami je 480 m2.

Na 1.poschodí sa nachádza dvojgaráž, kúpelňa so sprchovacím kútom a toaletou, pracovňa, kuchyňa so spotrebičmi, obývačka s krbom, audio ozvučením  a zastrešená terasa so vstupom do dvora.

Na 2. poschodí sú spálňa so šatníkom a priestrannou kúpeľňou s toaletou a bidetom, izba so vstavanou skriňou, hosťovská izba, samostatná kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom a kompletne vybavená posilňovňa.

Suterén je vybavený technickou miestnosťou, práčovňou, kumbálom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, oddychovou časťou s značkovou fínskou saunou  a vinotékou.

Vila disponuje energetickým certifikátom A1. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom Viessmann a solárnymi panelmi, ktoré zabezpečujú ohrev teplej vody a vyhrievanie bazéna. V suteréne sa tiež nachádza systém rekupácie, ktorý rozvádza čistý vzduch zbavený nečistot do všetkých časti objektu. 

Vila je postavená na  pozemku s výmerou 1180m2 a krásnym výhľadom. Nájdete tam tiež bazén a jacuzzi. O udržiavanie záhrady sa postará zavlažovací systém, automatická kosačka a v zime ohrev príjazdovej cesty ku dvojgaráži.

V prípade záujmu o obhliadku alebo pre viac informácii môžete kontaktovať p. Vasileva na tel.č. 0905 261 117 alebo emailom na adrese vasilev@realplus.sk.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov