Cookie Consent by Free Privacy Policy website PANATTONI PARK KOŠICE AIRPORT, logistický park | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 0€
Typ nehnuteľnosti Prenájom
Kategória Komerčné priestory
Druh Skladovacie
Lokalita Košice - Barca
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice IV
Obec Košice-Barca
Mestská časť Stará Barca
Cena za M2
Cena za m2 0€
Podlahová plocha, Podlahová od 2 900m2
URL nehnuteľnosti na Vašom webe Http://www.panattonieurope.com/cz/zeme/ceska-republika-slovensko/portfolio/sklad-k-pronajmu/panattoni-park-kosice-airport/panattoni-park-kosice-airport/
Vlastníctvo Firemné
Stav Novostavba
Konštrukcia Zmiešaná
Druh parkovania Vyhradené parkovanie
Prístupová cesta Betónová

PANATTONI PARK KOŠICE AIRPORT, logistický park

Košice - Barca, okres Košice IV

O NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na prenájom skladovacie priestory v logistickom parku PANATTONI PARK Košice Airport. Priemyselná hala s rozlohou 15 800 m2 disponuje výbornou polohou neďaleko letiska v Košiciach, ktorá vytvára možnosť poskytovania služieb nielen pre Slovensko, ale aj pre celý svet. Veľkou výhodou je aj priame spojenie na diaľnicu D1, čo výrazne uľahčuje situáciu pre nákladnú dopravu. Pre jej výbornú dostupnosť z okolitých krajín ako je Maďarsko, Ukrajina, Poľsko, ale aj celé Slovensko, tu vzniká vynikajúca príležitosť aj pre klientov , ktorí by chceli expandovať  do okolitých štátov a obsluhovať tak okolité trhy. 

Novovyboduvaná hala disponuje najnovšími technológiami, ako napríklad elektricky ovládateľné nakladacie mostíky pre kamióny s priemyselnými bránami. V komplexe sa nachádza dostatok kancelárskych priestorov, sociálne zariadenia, šatňa, oddychová miestnosť ale aj zasadačky, ktoré sa upravujú podľa želania klienta. 

V súčastnosti je k dispozícii plocha na prenájom okolo 2 900 m2 a priestory je možné prenajať už od 1 500 m2. Pri hale je 112 parkovacích miest, 24 dokov pre kamióny a 6 drive - in. V prípade záujmu o väčšie priestory je v príprave HAla II. o výmere približne 19 000 m2. 

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov