Cookie Consent by Free Privacy Policy website Kancelárske priestory, Hutnícka, Košice - Staré Mesto | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 65€
Typ nehnuteľnosti Prenájom
Kategória Komerčné priestory
Druh Kancelárie
Lokalita Košice - Staré Mesto
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice I
Obec Košice-Staré Mesto
Mestská časť Mestský park a okolie
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 175m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Obchody, Vodné športy Áno
Konštrukcia Kvádrová
Druh parkovania Verejné parkovanie
Prístupová cesta Asfaltová

Kancelárske priestory, Hutnícka, Košice - Staré Mesto

Košice - Staré Mesto, Hutnícka
Kancelárske priestory, Hutnícka, Košice - Staré Mesto

O NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na prenájom podnikateľské, kancelárske priestory, v budove JUMBO centrum na Hutníckej ul. v mestskej časti Staré Mesto. Kancelárske priestory sa nachádzajú: Prvé poschodie: 1x kancelária (40m2), 1x kancelária (15m2), 1x kancelária (25m2). Druhé poschodie: 4x kancelária (15m2), 2x kancelária (50m2 - 2x25m2), 1x kancelária (30m2 - 2x15m2). V kanceláriach sú plastové okná a nové koberce. Každá kancelária má svoj merač elektriny. Na chodbe sa nachádzajú spoločné toalety. Cena za kancelárie je 65,-€/m2 s DPH bez médií. Podmienka je prenajať si kancelárie aspoň na jeden rok. Je tu možnosť prenajať si parkovacie miesto na vnútornom parkovisku za 35,-€ s DPH na mesiac. Výborná lokalita, blízko centra, nemocnice.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,00 do 16,00 hod. a v piatok do 14,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov