Cena 1 000€
Typ nehnuteľnosti Prenájom
Kategória Byty
Druh Apartmán
Lokalita Stará Lesná
Štát Slovensko
Kraj Prešovský kraj
Okres Kežmarok
Obec Stará Lesná
Cena za Mesiac
Podlahová plocha, Podlahová od 60m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Novostavba
Balkón alebo loggia Áno
Na poschodí, Na poschodí od 1
Výťah Nie
Tiché prostredie Áno
Konštrukcia Zmiešaná
Druh parkovania Vyhradené parkovanie

Prenájom apartmánu, Stará Lesná

Stará Lesná, okres Kežmarok

O NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na dlhodobý prenájom apartmánu v Starej Lesnej, ktorý sa nachádza v Apartmánovom domčeku s 2 apartmánovými bytmi s výmerou cca 60m2.

Apartmán poskytuje nielen absolútny komfort ale aj možnosť využitia všetkých služieb spojených s bývaním a oddychom. Apartmán sa nachádza v atraktívnej lokalite so servisom služieb, poskytovaných susediacimi hotelmi. Veľkou výhodou umiestnenia apartmánu je jedinečná poloha. Je situovaná v bezprostrednej blízkosti tatranských centier Tatranská Lomnica a Starý Smokovec. Okolie Starej Lesnej ponúka nespočetné množstvo aktivít. Lyžiarske strediská, relaxačné vodné komplexy, historické objekty a prírodné krásy.

Cena za prenájom 1000,-€ + média/mesiac. Požaduje sa jednomesačný depozit. Pre bližšie informácie neváhajte kontaktovať realitného makléra.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov