Cookie Consent by Free Privacy Policy website Pozemok Borša, Trebišov | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 7€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Pozemky
Druh Záhrada
Lokalita Borša
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Trebišov
Obec Borša
Cena za M2
Vlastníctvo Osobné
Plocha pozemku, Pozemok od 6 764m2
Pekný výhľad Áno
Terén Rovinatý
Umiestnenie Extravilán
Prístupová cesta Neupravená
Vodovod Nie je
Studňa Áno
Elektrina Nie je
Plyn Nie je
Kanalizácia Nie je

Pozemok Borša, Trebišov

Borša, okres Trebišov
Pozemok Borša, Trebišov
NOVINKA
Fotogaléria
Maklér
PaedDr. Agnesa Janoková, MBA
+421 911 212 336

O NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v extraviláne obce Borša v okrese Trebišov.

Popis nehnuteľnosti:
Ponúkaný pozemok pozostáva z dvoch parciel o celkovej rozlohe 6 764 m2. Jedna parcela o rozlohe 989 m2 je vedená na liste vlastníctva ako zastavaná plocha a nádvorie. V súčasnosti sa na nej nachádzajú pozostatky pôvodného rodinného domu. Druhá parcela o rozlohe 5 775 m2 je vedená na liste vlastníctva ako záhrada. Nehnuteľnosť bola cca do roku 1993 užívaná na celoročné bývanie. V čase jej užívania bola na pozemku dostupná elektrická energia, studňa a žumpa. V súčasnosti nehnuteľnosť nie je udržiavaná a z pôvodného rodinného domu zostala len ruina. Pozemok nie je oplotený. K nehnuteľnosti vedie poľná cesta, na ktorú je jednoduchý prístup z hlavnej cesty pred obcou Borša. 

Využitie:
Pozemok sa nachádza v bezprostrednej blízkosti známej vinohradníckej oblasti Tokaj a v rukách kreatívneho človeka má potenciál stať sa zaujímavým miestom možno aj na podnikanie v agrosektore.

Lokalita:
Obec Borša sa nachádza v južnej časti Východoslovenskej nížiny a tvorí s ďalšími obcami "nárazníkovú zónu" Tokajskej vinohradníckej oblasti. Táto oblasť, s výmerou 908 ha, je najmenšou zo šiestich vinohradníckych oblastí Slovenska a patrí do nej sedem obcí trebišovského okresu: Bara, Čerhov, Černochov, Malá Tŕňa, Slovenské Nové Mesto, Veľká Tŕňa a Viničky. Borša susedí s Maďarskom a leží na dopravných trasách tvorených železničnou traťou Košice-Čierna nad Tisou a cestou I. triedy Trebišov - Kráľovský Chlmec - Čierna nad Tisou - Ukrajinská republika.
Od okresného mesta Trebišov je obec vzdialená cca 25 km a od krajského mesta Košice cca 60 km. Hromadná doprava do obce je zabezpečovaná autobusovým a vlakovým spojením. Obec ponúka pre svojich cca 1300 obyvateľov rôzne služby. Okrem predajne potravín, sa v nej nachádza aj obchod so zmiešaným tovarom, drogéria, kaderníctvo, knižnica, pneuservis, pošta, pohostinstvo, kultúrny dom a dom smútku. V obci sa nachádza materská škola, základná škola, rímskokatolícky, evanjelický aj gréckokatolícky kostol.

Z historického hľadiska je obec zaujímavá viacerými pamätihodnosťami. Medzi najvýznamnejšie patrí zrekonštruovaný kaštieľ Františka II. Rákocziho, ktorý pochádza z polovice 16. storočia a evanjelický kostol z 13. storočia.

Cena: 7€/m2

Ak by ste mali záujem o viac informácii o pozemku neváhajte ma kontaktovať, rada Vám ponuku bližšie predstavím.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov