Cookie Consent by Free Privacy Policy website Stavebný pozemok Vyšný Medzev | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 11 000€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Pozemky
Druh Pre rodinné domy
Lokalita Vyšný Medzev
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice - okolie
Obec Vyšný Medzev
Mestská časť Baňa Lucia
Cena za Celkom
Výmera 1 207m2
Vlastníctvo Osobné
Funkčné využitie Výstavba rodinného domu
Umiestnenie Intravilán
Prístupová cesta Asfaltová

Stavebný pozemok Vyšný Medzev

Vyšný Medzev, okres Košice - okolie
Stavebný pozemok Vyšný Medzev
NÁŠ TIP
Fotogaléria
Stavebný pozemok Vyšný Medzev
NÁŠ TIP
Maklér
PaedDr. Agnesa Janoková, MBA
+421 911 212 336

O NEHNUTEĽNOSTI

STAVEBNÝ POZEMOK VYŠNÝ MEDZEV NA PREDAJ

Exkluzívne na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, z ktorého sú krásne výhľady na okolitú prírodu.

Popis nehnuteľnosti:
Pozemok sa nachádza v intraviláne obce Vyšný Medzev, okres Košice-okolie.
Výmera pozemku, ktorý je mierne svahovitý, je 1.207 m2, šírka cca 19 m a dĺžka cca 63 m.
Dostupné sú všetky inžinierske siete, elektrina a obecný vodovod na pozemku, plyn a kanalizácia v bezprostrednej blízkosti pozemku.
Prístupová cesta k pozemku je asfaltová.
Na pozemku sa nachádza ruina rodinného domu, ktorý je zapísaný na liste vlastníctva.
Pozemok nie je oplotený a je dlhodobo neudržiavaný.

Lokalita:
Obec Vyšný Medzev má viac ako 500 obyvateľov. Iba 2 km od Vyšného Medzeva sa nachádza mesto Medzev, ktoré poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, ako je materská škola, základná škola, obchody, zdravotné stredisko, mestské kúpalisko, hvezdáreň, reštaurácie.
V okolí Vyšného Medzeva sa nachádzajú jazerá vhodné na rybárčenie. Na skok odtiaľ je do kúpeľov Štós, do Národného parku Slovenský Kras alebo do Jasovskej jaskyne.
Táto lokalita ponúka príjemné bývanie v krásnej prírode so všetkým, čo človek potrebuje k bývaniu. Dostupnosť do krajského mesta Košice, vzdialeného cca 35 km, je bezproblémová a to autom alebo autobusmi.

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť kúpy stavebného pozemku iba za 11.000,-€ v blízkosti Košíc. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie.

Ak Vás ponuka oslovila a mali by ste záujem o obhliadku pozemku alebo viac informácii neváhajte kontaktovať maklérku p.  Janokovú.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov