Cena 5€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Pozemky
Druh Komerčná zóna
Lokalita Orechová
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Sobrance
Obec Orechová
Cena za M2
Cena za m2 5€
Vlastníctvo Osobné
Plocha pozemku, Pozemok od 6 900m2
Funkčné využitie Ľahká priemyselná výstavba
Umiestnenie Intravilán
Prístupová cesta Betónová

Stavebný pozemok v priemyselnej časti obce Orechová, Sobrance

Orechová, okres Sobrance
Stavebný pozemok v priemyselnej časti obce Orechová, Sobrance
NOVINKA
Fotogaléria
Stavebný pozemok v priemyselnej časti obce Orechová, Sobrance
NOVINKA
Maklér
Realitná kancelára VRK Realplus
+421 918 18 11 11

O NEHNUTEĽNOSTI

Stavebný pozemok v priemyselnej časti obce Orechová, Sobrance

V zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok vhodný pre komerčné účely v priemyselnej časti obce Orechová, 6.5 km od hranice s Ukrajinou a 27km od okresného mesta Michalovce.

Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce s výmerou 6900m2, na liste vlastníctva evidovaný ako zastavaná plocha a nádvorie. Pozemok je oplotený aj so vstupnou bránou, ale neudržiavaný. Prístup k pozemku je po spevnenej komunikácií, ktorá patrí majiteľovi pozemku. 

V blízkosti pozemku ponúkame na predaj aj polyfunkčný objekt - výrobnú a prevádzkovú halu. Viac informácii o polyfunkčnom objekte nájdete na tomto odkaze

V obci Orechová je obecný úrad, potraviny, pohostinstvo. Doprava z obce do okresného mesta Michalovce je pre obyvateľov zabezpečená pravidelnou autobusovou linkou.

Ak Vás ponuka oslovila a mali by ste záujem o viac informácii alebo obhliadku pozemku neváhajte kontaktovať maklérku p. Semenovú na tel.č. 0907184440 alebo emailom na adresu realplus@realplus.sk.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov