Cena 0€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Komerčné priestory
Druh Výrobné
Lokalita Orechová
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Sobrance
Obec Orechová
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 4 140m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia Zmiešaná
Druh parkovania Vyhradené parkovanie
Prístupová cesta Betónová

Podnikateľský objekt Orechová, Sobrance

Orechová, okres Sobrance
Podnikateľský objekt Orechová, Sobrance
NOVINKA
CENA DOHODOU
Fotogaléria
Podnikateľský objekt Orechová, Sobrance
NOVINKA
CENA DOHODOU
Maklér
Realitná kancelára VRK Realplus
+421 918 18 11 11

O NEHNUTEĽNOSTI

Podnikateľský objekt Orechová, Sobrance - predaj alebo prenájom

V zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj/prenájom výrobný a prevádzkový podnikateľský objekt v priemyselnej časti obce Orechová, okres Sobance, 6,5 km od hranice s Ukrajinou a 27km od mesta Michalovce. 

Podnikateľský polyfunkčný objekt pozostáva z výrobnej a prevádzkovej haly, sociálnej budovy, vodojemu a bazénu na prevádzkové účely. Výmera areálu je 2,35 ha. 

  1. Výrobná a prevádzková hala je jednopodlažná budova so zastavanou plochou cca 3140m2. V hale je zavedená elektrina z vlastného zdroja (transformator 420kVT), voda z obce v kombinácii s vodou z vlastnej studne a kanalizácia je napojená do vlastnej ČOV. K hale prislúcha kotolňa 125m2, píla a sklad 375m2
  2. Sociálna budova je spojená s výrobnou halou a prístavbou sociálnej budovy. Je to dvojpodlažný objekt s I. a II. nadzemným podlažím, bez podpivničenia a podkrovia. Objekt bol vroku 2019 rozdelený na byty a nebytové priestory.
  3. Vodojem tvoria 2 uzavreté nádrže na pitnú vodu s manipulačnou komorou. Objem vodojemu je 2x100 m3.
  4. Bazén  v minulosti slúžil pre namáčanie dreva pred spracovaním (mimo zimnej prevádzky). K bazénu je pripojená vyrovnávacia nádrž na vodu, ktorá je prepojená s bazénom.

Areál je kompletne oplotený so vstupnými bránami. V minulosti slúžil pre drevospracujúci priemysel. V súčasnosti je nevyužívaný. K areálu je prístup po spevnenej komunikácií, ktorá patrí majiteľovi areálu. 

V blízkosti areálu je v ponuke na predaj aj stavebný pozemok s výmerou 6900m2. Viac informácii o ponuke pozemku nájdete na tomto odkaze

V obci Orechová je obecný úrad, potraviny, pohostinstvo. Doprava z obce do okresného mesta Michalovce je pre obyvateľov zabezpečená pravidelnou autobusovou linkou.

Ak Vás ponuka oslovila a mali by ste záujem o viac informácii alebo obhliadku objektu neváhajte kontaktovať maklérku p. Semenovú na tel.č. 0907184440 alebo emailom na adresu realplus@realplus.sk.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov