Rodinný dom s veľkým pozemkom Vyšná Kamenica | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 184 900€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Domy a vily
Druh Rodinný dom
Lokalita Vyšná Kamenica
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice - okolie
Obec Vyšná Kamenica
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 160m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Izieb, Miestností, Hál 4
Plocha pozemku, Pozemok od 1 386m2
Konštrukcia Drevená
Druh parkovania Garáž
Podpivničenie Čiastočné
Prístupová cesta Asfaltová

Rodinný dom s veľkým pozemkom Vyšná Kamenica

Vyšná Kamenica, okres Košice - okolie
Rodinný dom s veľkým pozemkom Vyšná Kamenica
NÁŠ TIP
Fotogaléria

O NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame vám na predaj rodinný dom v obci Vyšná Kamenica, 25 min. cesty autom od Košíc.

Dom bol postavený v roku 1965 z kameňa, prístavba domu je postavená z tehál. Na dome bola pred 5r. robená renovácia strechy, čiastočná renovácia elektroinštalácie, menené rozvody vody a odpadu, plávajúce podlahy, keramická dlažba, menená kuch.linka, menená kúpeľňa s vaňou. 

Dispozíciu domu tvorí predná obytná časť a zadná úžitková časť. Obytná časť má výmeru 116m2 a pozostáva z predsiene, obývacej izby, 3 izieb, kuchyne, chodby a kúpeľne s WC. Cez gánok (terasu) pri dome sa dostanete do zadnej úžitkovej časti s výmerou 45m2, ktorá pozostáva z 2x dielne so sociálnym zariadením a garáže. V dielni sa nachádza taktiež pec na vypaľovanie keramiky, ktorá je zahrnutá v kúpnej cenePo čiastočnej úprave je možné v priestore úžitkovej časti vytvoriť ďalší obytný priestor na dvojgeneračné využitie stavby. 

Dom je čiastočne podpivničený, napojený na elektrinu a obecný vodovod, má septik, ústredné kúrenie s kotlom na pelety + splynovací kotol na drevo, krb, v dome je zavedený optický kábel, elektronický zabezpečovací systém.

Pozemok pri dome je rovinatý, upravený s výmerou 1386m2, na pozemku sa nachádza altánok s krbom, úžitková záhrada, mladé ovocné rodiace stromy a malé jazierko.

V okolí sa nachádza rybník, Herľanský gejzír a Rankovské skaly.

Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať, rád vám dom bližšie predstavím.

V prípade financovania kúpy domu hypotekárnym úverom, vám naši finanční sprostredkovatelia vedia pomôcť s vybavením hypotekárneho úveru podľa vašich individuálnych požiadaviek.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,00 do 16,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov