Cookie Consent by Free Privacy Policy website Novostavba rodinného domu, Valaliky | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 285 000€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Domy a vily
Druh Rodinný dom
Lokalita Valaliky
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice - okolie
Obec Valaliky
Mestská časť Všechsvätých
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 120m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Novostavba
Izieb, Miestností, Hál 5
Terás 1
Plocha pozemku, Pozemok od 253m2
Zastavaná plocha, Zastavaná od 70m2
Poschodí celkom, Podlažia 2
Konštrukcia Tehlová
Druh parkovania Vyhradené parkovanie
Podpivničenie Žiadne
Prístupová cesta Asfaltová
Vodovod Na pozemku
Elektrina Na pozemku
Plyn Na pozemku
Kanalizácia Na pozemku

Novostavba rodinného domu, Valaliky

Valaliky, okres Košice - okolie
Novostavba rodinného domu, Valaliky
NÁŠ TIP
NOVINKA
Fotogaléria

O NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu nachádzajúceho sa na Slnečnej ul., v obci Valaliky, v okolí Košíc.

Dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou výmerou 120m2, bol dokončený v roku 2022.
Dispozíciu domu na prízemí tvorí vstupná chodba, technická miestnosť, samostatné WC, izba, obývacia izba s kuchyňou a výstupom na terasu, murované schodisko spájajúce prízemie s poschodím,  na poschodí sú tri samostatné spálne, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a dvoma umývadlami, samostatné WC.

Rodinný dom je zhotovený tehál LEIER 300mm, zateplený polystyrénom s plastovými oknami Rakystav a prípravou na vonkajšie elektrické okenné rolety. Dom je zaradený do energetickej triedy A0+ takmer s nulovou potrebou energie a vyhovuje minimálnej požiadavke na energetickú hospodárnosť budovy.

Štádium dokončenia domu:  ŠTANDARD - podlahové kúrenie, vinylové podlahy, omietky, stierky, základný náter biely, zárubne s dverami, vypínače, zásuvky, svietidlá,  sanita, obklady a dlažby, tepelné čerpadlo na vykurovanie, rekuperácia v každej izbe vrátane rekuperačných jednotiek. V dome sú komplet IS - voda, elektrina, plyn, kanalizácia.

Na pozemku s výmerou 253m2 máte pred domom pripravené státie na 3 autá a za domom terasu 4x3m. V cene je zahrnuté čiastočné oplotenie pozemku. Predná brána nie je súčasťou.

Rodinný dom sa nachádza na tichej ulici mimo hlavného cestného ťahu. Obec Valaliky je od Košíc vzdialená 12km (13min cesty autom). Do obce je dobré dopravné spojenie či už osobnou motorovou, mestskou hromadnou (linka č.24) alebo autobusovou dopravou Eurobus. V obci nájdete materskú školu, základnú školu, zdravotné stredisko, potraviny, hračkárstvo, reštaurácie, dopravné ihrisko a ďalšie športoviská.

V ponuke je predaj 2 totožných rodinných domov.

Rodinný dom je možné kúpiť aj ako zápočet za byt v Košiciach.

Ak Vás ponuka oslovila neváhajte ma kontaktovať a dohodnite si nezáväznú obhliadku.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov