Cena 345 000€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Domy a vily
Druh Rodinný dom
Lokalita Košice - Staré Mesto
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice I
Obec Košice-Staré Mesto
Mestská časť Mestský park a okolie
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 120m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Čiastočná rekonštrukcia
Izieb, Miestností, Hál 3
WC 1
Plocha pozemku, Pozemok od 352m2
Zastavaná plocha, Zastavaná od 275m2
Konštrukcia Zmiešaná
Druh parkovania Garáž
Koniec výstavby 1911
Podpivničenie Žiadne
Prístupová cesta Asfaltová

Rodinný dom Kmeťova ul.

Košice - Staré Mesto, okres Košice I
Rodinný dom Kmeťova ul.
NOVINKA
Fotogaléria

O NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v centre mesta na Kmeťovej ul. Rodinný dom s obytnou plochou 120m2 a výmerou pozemku 352m2 bol postavený v roku 1911. Na prízemí domu sa nachádza chodba, kúpeľňa s WC, priručný sklad, kuchyňa a tri obývacie izby. Z vnútornej strany je v pozdĺžnom smere otvorená a prestrešená chodba na spôsob pavlače.

Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete: vodovod, kanalizáciu, plyn aj elektrinu. Má nainštalované ústredné kúrenie na plyn. Dom je nepodpivničený s novou sedlovou strechou a možnosťou vybudovania podkrovia. K domu prislúcha aj garáž. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, centrum mesta, Mestský park v priamej blízkosti. 

V prípade záujmu o obhliadku alebo viac informácii neváhajte kontaktovať maklérku p. Novakovskú na tel.č. 0917 969 909 alebo emailom na adrese novakovska@realplus.sk 

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov