Cookie Consent by Free Privacy Policy website Rodinný dom Košice-Krásna | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 449 000€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Domy a vily
Druh Rodinný dom
Lokalita Košice - Krásna
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice IV
Obec Košice-Krásna
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 300m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Pôvodný stav
Izieb, Miestností, Hál 6
Terás 1
Plocha pozemku, Pozemok od 1 370m2
Vonkajší krb Áno
Krb Áno
Konštrukcia Kvádrová
Druh parkovania Garáž
Podpivničenie Žiadne
Prístupová cesta Asfaltová

Rodinný dom Košice-Krásna

Košice - Krásna, okres Košice IV
Rodinný dom Košice-Krásna
REZERVOVANÉ
Fotogaléria

O NEHNUTEĽNOSTI

*** REZERVOVANÉ ***

Ponúkame vám na predaj veľký rodinný dom nachádzajúci sa na Beniakovej ul., v mestskej časti Košice-Krásna.

DISPOZÍCIA:
Ide o samostatne stojací nepodpivničený rodinný dom s dvoma nadzemnými podlažiami. Celková úžitková plocha domu je 328m2.
Prízemie pozostáva zo vstupu, zádveria, haly so schodiskom, jedálne, kuchyne, komory, obývacej izby, pracovne s výstupom na terasu, izby, kúpeľne a WC, garáže a krytého parkovacieho státia.
Na 1.poschodí je galéria, 2xizba, spálňa, kúpeľňa a WC, komora - kotol a hobby izba.
Pôdorysy jednotlivých podlaží nájdete vo fotogalérii.

STAVBA:
Dom je v užívaní od roku 2004, postavený z tvárnic Velox 34cm so zateplením, strešná krytina Tondach, laminátová podlaha a keramická dlažba, panelové radiátory. Kúrenie je zabezpečené ústredným vykurovaním na plyn. Dom je napojený na komplet inžinierske siete: voda (obec. vodovod, studňa), elektrina, plyn, kanál. Na rodinnom dome je nainštalovaný kamerový systém. 

POZEMOK
Celková výmera pozemku je 1370m2, pozemok je rovinatý, upravený a oplotený. Na pozemku sa nachádza záhradný altánok, ktorý pozostáva z uzavretej obytnej časti a otvorenej oddychovej časti s kozubom, je napojený na elektrinu, vodu, aj kanál.

LOKALITA
Rodinný dom sa nachádza v časti zastavanej prevažne nadštandardnými rodinnými domami, na tichej ulici blízko rieky Hornád. Do centra mesta je možná doprava mestskou hromadnou dopravou, autom v trvaní cca 15-20 min.

Uvedená cena domu je vrátane kompletného realitného servisu a provízie realitnej kancelárie.

V prípade financovania kúpy domu hypotekárnym úverom, vám naši finanční sprostredkovatelia vedia pomôcť s vybavením hypotekárneho úveru podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Ak vás táto ponuka zaujala a radi by ste si dohodli osobnú obhliadku domu neváhajte ma kontaktovať.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov