Cookie Consent by Free Privacy Policy website Nový projekt luxusného rezidenčného bývania | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 0€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Domy a vily
Druh Rodinný dom
Lokalita Košice - Košická Nová Ves
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice III
Obec Košice-Košická Nová Ves
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 231m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Novostavba
Izieb, Miestností, Hál 5
Konštrukcia Zmiešaná
Druh parkovania Garáž
Podpivničenie Úplné
Prístupová cesta Asfaltová

Nový projekt luxusného rezidenčného bývania

Košice - Košická Nová Ves, okres Košice III
Maklér
Realitná kancelária VRK Realplus
+421 918 18 11 11

O NEHNUTEĽNOSTI

Nový projekt luxusného rezidenčného bývania

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj luxusné rodinné domy v novom rezidenčnom projekte v lokalite Košická Nová Ves, blízko obytného súboru Zelená stráň.

Projekt prináša nový spôsob bývania komunitného charakteru, v rámci ktorého obyvatelia domov môžu zdieľať spoločné priestory a oddychové zóny. Oddychové zóny sú tvorené spoločnou záhradou, zelenými plochami, či altánkom, v ktorom si môžete vychutnať grilovačku so svojimi susedmi. A ak chcete tráviť voľný čas len so svojou rodinou, môžete tak urobiť v súkromnej záhrade.

Projekt je tvorený dvoma terasovými rodinnými domami, ktoré spolu obsahujú 6 obytných jednotiek. Každá obytná jednotka pozostáva z 1 podzemného a 2 nadzemných podlaží.

Môžete si vybrať z dvoch typov obytných jednotiek:

Typ 1 - V suteréne nájdete fitness miestnosť, WC a sprchu, saunu a skladové priestory. Na prízemí domu sa nachádzajú parkovacie státia, vstup, kuchyňu s komorou, obývaciu izbu s jedálňou, WC, pracovňu a vstup na terasu. A na 1. poschodí máte chodbu, z ktorej je vstup do jednotlivých miestností (spálne so šatníkom, pracovne, dvoch detských izieb, kúpeľne a WC). Z pracovne je výstup do záhrady a zo spálne a detskej izby sa dostanete na terasu. Pôdorysy jednotlivých podlaží nájdete v obrazovej časti. 

Typ 2 -V suteréne sa nachádza fitness miestnosť, wc a sprcha a kotolňa. Na prízemí máte garáž, vstup so zádverím, samostatné WC, kuchyňu s komorou, obývaciu izbu s jedálňou, pracovňu a vstup na terasu. Na 1. poschodí nájdete chodbu, z ktorej je vstup do jednotlivých miestností - spálne, dvoch detských izieb, šatníka, kúpeľne a samostatného WC. Zo všetkých izieb máte výstup na veľkú terasu. Pôdorysy jednotlivých podlaží nájdete v obrazovej časti. 

Ku každej obytnej jednotke prináležia 2 parkovacie miesta. Ďaľšie 2 parkovacie miesta určené pre návštevy sú spoločné pre všetky obytné jednotky v dome.

Domy sa predávajú v stave holodomu. Výstavba je plánovaná na rok 2023.

Rodinné terasové domy poskytujú komfortné bývanie v tichej lokalite obklopenej zeleňou, avšak stále v blízkosti centra mesta a s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti máte nákupné centrum Shopbox, kde nájdete rôzne druhy predajní, potraviny a kaviarne. A ak by Vám predsa niečo chýbalo, centrum mesta je iba 5 min. cesty autom.

Cena domu je od 790.000,-€, v závislosti od typu a výmery domu.

Ak Vás ponuka oslovila a mali by ste záujem o viac informácii neváhajte nás kontaktovať.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov