Cookie Consent by Free Privacy Policy website Rodinný dom na Grote, Košice - Západ | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 519 000€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Domy a vily
Druh Rodinný dom
Lokalita Košice - Západ - Terasa
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice II
Obec Košice-Západ
Mestská časť Západný obvod
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 190m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Novostavba
Izieb, Miestností, Hál 5
Balkónov 1
Terás 1
Garáží 1
Plocha pozemku, Pozemok od 434m2
Konštrukcia Tehlová
Druh parkovania Garáž
Podpivničenie Žiadne
Prístupová cesta Asfaltová

Rodinný dom na Grote, Košice - Západ

Košice - Západ - Terasa, okres Košice II
Rodinný dom na Grote, Košice - Západ
NÁŠ TIP
NOVINKA
Fotogaléria
Rodinný dom na Grote, Košice - Západ
NÁŠ TIP
NOVINKA
Maklér
Realitná kancelária VRK Realplus
+421 918 18 11 11

O NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame vám na predaj 5 izbový rodinný dom vo výnimočnej lokalite na Grote, v mestskej časti Košice-Západ-Terasa.

DISPOZÍCIA
Rodinný dom s úžitkovou plochou domu 190m2 pozostáva z dvoch nadzemných podlaží. Na prízemí je garáž s elektricky ovládanou bránou,  zádverie, chodba, kúpelňa s WC, kuchyňa, obývacia izba a jedáleň s výstupom na terasu. Na 1. poschodí (obytné podkrovie) sa nachádzajú dve izby, spálňa s balkónom a výhľadom na záhradu, šatník, kúpelňa a WC.
Dom je orientovaný na Východ - Západ (spálňa, izba a obývacia izba sú orientované na východ a druhá izba je orientovaná na východ-západ). Vchod do domu je z ulice (v budúcnosti bude sprístupnený prístup k domu aj z pozemku). Pôdorysy domu s rozmiestnením jednotlivých izieb nájdete vo fotogalérii.
Dom je kompletne zariadený (zariadenie v dome zostáva po dohode s majiteľom).

STAVBA
Dom je postavený z tehál Porotherm 44cm, zateplený minerálnou vlnou, strešná krytina Bramac, plastové okná s izolačným dvojsklom a strešné okná Velux. Podlahy v dome sú drevené parkety a keramická dlažba. Dom je nepodpivničený.

INŽINIERSKE SIETE
Kompletné rozvody kanalizácie, plynu, vody, elektriny, optický kábel na internet, ústredné kúrenie plynovým kotlom cez radiátory a podlahové kúrenie, v obývacej izbe je krb s vložkou. V celom dome je realizovaný rozvod televízie, telefónu a zabezpečovacieho systému. Klimatizácia v dvoch izbách zabezpečuje cirkuláciu vzduchu v celom dome.

POZEMOK
Celková výmera pozemku je 434m2. Pozemok je rovinatý a oplotený. Záhrada za domom je upravená, zavlažovaná, z domu je výstup na terasu a do dreveného altánku, na konci záhrady sa nachádza záhradný domček s rozlohou 11m2.

LOKALITA
Dom je situovaný je v zastávanej časti mesta, v novej obytnej časti s rozostavanými rodinnými domami a novostavbami. Daná lokalita má novovybudované prístupové komunikácie. Sídlisko Terasa má svoje oddychové zóny a množstvo parkov. V blízkosti obytnej časti je obchodné centrum Galéria, Lidl a na Luníku II miestne trhovisko. V okolí je veľa materských, základných aj stredných škôl a tiež niekoľko športovísk.

Ak vás táto ponuka zaujala a mali by ste záujem o viac informácii neváhajte nás kontaktovať, radi vám ponuku domu bližšie predstavíme.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov