Cena 263 000€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Domy a vily
Druh Rodinný dom
Lokalita Kokšov - Bakša
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice - okolie
Obec Kokšov-Bakša
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 157m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Novostavba
Izieb, Miestností, Hál 4
WC 2
Balkón alebo loggia Áno
Terás 1
Plocha pozemku, Pozemok od 470m2
Konštrukcia Tehlová
Druh parkovania Vyhradené parkovanie
Podpivničenie Žiadne
Prístupová cesta Kamenitá
Studňa Áno
Elektrina Na pozemku
Žumpa / septik Áno

Rodinný dom Kokšov-Bakša

Kokšov - Bakša, okres Košice - okolie
Rodinný dom Kokšov-Bakša
NÁŠ TIP
NOVINKA
Fotogaléria

O NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom - novostavbu v obci Kokšov-Bakša v bezprostrednej blízkosti Košíc. Je to pokojná obec s dobrou občianskou vybavenosťou. 

Ide o jednopodlažný rodinný dom bez podpivničenia, v prednej časti sa nachádza terasa. Rodinný dom s obytnou plochou 157m2 pozostáva z 3 izieb, obývačky prepojenej s kuchyňou, kúpeľne s WC a ďaľšieho samostatného WC. V celom dome je podlahové elektrické kúrenie a v obývačke sa nachádza krb. Taktiež je v dome nainštalovaná klimatizácia. Dom je postavený z tehly LEIER a je zateplený. Rodinný dom je napojený na el. energiu, studňu a žumpu. Pôdorysný tvar rodinného domu je obdĺžnikový. Výmera pozemku je 470m2. 

V prípade záujmu alebo pre viac informácii neváhajte kontaktovať maklérku p. Novakovskú na tel.č. 0917 969 909 alebo emailom na adrese novakovska@realplus.sk

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov