Cookie Consent by Free Privacy Policy website RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM, Bačka - okres Trebišov | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 39 900€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Domy a vily
Druh Rodinný dom
Lokalita Bačka
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Trebišov
Obec Bačka
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 180m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Pôvodný stav
Izieb, Miestností, Hál 6
Plocha pozemku, Pozemok od 1 909m2
Zastavaná plocha, Zastavaná od 839m2
Tiché prostredie Áno
Konštrukcia Nepálená tehla
Druh parkovania Garáž
Terén Rovinatý
Podpivničenie Čiastočné
Prístupová cesta Asfaltová

RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM, Bačka - okres Trebišov

Bačka, Bačka
RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM, Bačka - okres Trebišov
NOVINKA
Fotogaléria
Maklér
PaedDr. Agnesa JANOKOVÁ, MBA
+421 911 212 336

O NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte priestranný dom s veľkým pozemkom, v tichej lokalite a za dobrú cenu?

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Bačka v okrese Trebišov nachádzajúci sa na rozsiahlom rovinatom pozemku.

Popis nehnuteľnosti:

Zastavaná plocha a nádvoria:  839 m2

Úžitková plocha domu:      cca 180 m2 + samostatne stojaca letná kuchyňa, garáž, udiareň a hospodárske budovy

Záhrada:                                   1.909 m2

Rodinný dom bol postavený okolo roku 1950 z nepálenej tehly, neskôr pristavaná časť domu z kvádrov. V rámci inžinierskych sieti je k dispozícií elektrina, plyn, obecný vodovod, žumpa, vŕtaná studňa. Kúrenie zabezpečujú radiátory a plynový kotol. Prístup na oplotený pozemok je pohodlný priamo z hlavnej cesty.

Dom je v zachovanom pôvodnom stave, nezateplený, čo umožňuje novému majiteľovi upraviť ho podľa svojich predstáv a potrieb. Kuchyňa je bez kuchynskej linky. V kúpeľni je k dispozícií vaňa, sprchovací kút a dve umývadla. WC je samostatné. 6 izieb, väčších či menších rozmerov, umožňuje pohodlné bývanie pre viacero osôb.

Vzhľadom na veľkosť pozemku a úžitkovú plochu domu je táto nehnuteľnosť ideálna pre rodinu, ktorá hľadá dostatok priestoru pre svoje pohodlie. Letnú kuchyňu je možné využiť aj na podnikateľské účely, napr. na prípravu cukrárenských výrobkov a podobne.

Dispozičné riešenie domu:

Dom má jedno nadzemné podlažie, ktoré pozostáva zo 6 izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC, kotolne, komory a chodieb a je čiastočne podpivničený - cca 40 m2. K domu patrí aj vedľa domu samostatne stojaca letná kuchyňa, garáž, udiareň a hospodárske budovy.

Orientácia domu je na juhozápad.

Lokalita:

Obec Bačka leží v juhovýchodnej časti Východoslovenskej nížiny cca 7,5 km od Kráľovského Chlmca, cca 58 km od mesta Trebišov a cca 87 km od krajského mesta Košice. Žije v nej cca 600 obyvateľov. Doprava do obce je možná autom alebo hromadnou autobusovou dopravou. V obci sa nachádza ZŠ s vyučovacím jazykom maďarským s družinou. Škôlka a škola s vyučovacím jazykom slovenským je v obci Leles vzdialenej len 4 km od Bačky, kde je aj pošta, lekár a lekáreň. V obci Bačka je obecný úrad, reformovaný aj rímskokatolícky kostol.

V blízkosti sa nachádza prírodná rezervácia s vyhliadkovou vežou, súkromný rybník v lete s možnosťou rybolovu a člnkovania a v zime vhodný na zimné športy.

Okolie je tiché, čo zaručuje pokojné a príjemné bývanie.

V prípade financovania kúpy domu hypotekárnym úverom, vám naši finanční sprostredkovatelia vedia pomôcť s vybavením hypotekárneho úveru podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Uvedená cena zahŕňa kompletný realitný servis.

Ak máte záujem o viac informácií alebo o obhliadku domu kontaktujte realitnú maklérku PaedDr. Agnesu Janokovú, mobil: 0911 212 336, email: janokova@realplus.sk.  

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,00 do 16,00 hod. a v piatok do 14,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov