Cena 0€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Chaty / chalupy
Druh Chata
Lokalita Veľký Folkmár
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Gelnica
Obec Veľký Folkmar
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 105m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Kompletná rekonštrukcia
Tiché prostredie Áno
Konštrukcia Montovaná
Druh parkovania Vyhradené parkovanie
Vybavenie Zariadený
Terén Rovinatý
Podpivničenie Žiadne
Prístupová cesta Asfaltová

Chata, Veľký Foklmar, Košice - Okolie

Veľký Folkmár, okres Gelnica
Chata, Veľký Foklmar, Košice - Okolie
CENA DOHODOU
Fotogaléria

O NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj chalupu po rekonštrukcií, nachádzajúcu sa na jedinečnom mieste na kopci, v lone prírody, s pekným výhľadom, pri obci Veľký Folkmar, Košice-okolie. Je vzdialená od Košíc 30km, dostupná autom za cca 30minút. Posledná časť cesty cca 1km je spevnená mimo asfaltovej cesty. Chalupa je montovaná, umiestnená na betónovom základe, s rozmermi cca 8x10m, sendvičovej konštrukcie s prístavbou, s predprípravou na saunu s bazénikom. Z interiéru je zateplená minerálnou vlnou 8cm, obložená pekným dreveným obkladom, z exteriéru zateplená polystyrénom, s koncovou povrchovou úpravou so silikónovej omietky. Voda je riešená dômyselnou formou samospádu zo studne, z betónových skruží s priemerom 1m, s dostatočným tlakom. Odpad je napojený do betónovej žumpy.Prvé podlažie tvorí uzavretá veranda, rozmerná hala s kuchyňou a jedálenským kútom, kúpeľňa s wc a sprchou. V prístavbe so samostatným vchodom, sa plánovalo umiestnenie sauny s bazénikom s budúcim prepojením do haly. Na poschodí sú tri samostatné izby s peknými výhľadmi na rôzne svetové strany.

Chalupa bez problémov pojme aj viac početnú rodinu. Tepelnú pohodu v zime zabezpečuje masívny krb na drevo, umiestnený v hale, v strede chalupy, ktorý zároveň dodáva tú právu atmosféru na horách. Chalupa disponuje taktiež zabezpečovacím systémom s alarmom a napojením na gsm. Pozemok je rovinatý, pekne upravený, s vonkajším posedením a dreveným oplotením. Pozemok nie je vo vlastníctve.
Chalupa, ponúka množstvo voľno časových aktivít v prírode, na samote v tichu a v kľude, tak potrebnom v dnešnom svete. V prípade potreby dostupnosť obce aj pešo. V okolí do niekoľkých kilometrov možnosť plávania, lyžovania a množstvo ďalšieho.
Predáva sa kompletne zariadená a vybavená, v prípade seriózneho záujmu čaká na kupujúceho bonus vo forme staršieho SUV pre komfortný prístup aj s väčším nákladom. Cena nehnuteľnosti je dohodou.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás.
Prihlásenie pre maklérov