Cena 169 000€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Byty
Druh Apartmán
Lokalita Stará Lesná
Štát Slovensko
Kraj Prešovský kraj
Okres Kežmarok
Obec Stará Lesná
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 44m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Novostavba
Balkónov 1
Balkón alebo loggia Áno
Na poschodí, Na poschodí od 1
Výťah Nie
Konštrukcia Zmiešaná
Druh parkovania Vyhradené parkovanie
Pivnica Latková

Apartmán Stará Lesná

Stará Lesná, okres Kežmarok

O NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj apartmán v Starej Lesnej, ktorý sa nachádza v apartmánovom dome AD2 na 1. posch. Apartmán s výmerou 44 m2 disponuje 2 izbami, chodbou, kúpeľňou s WC, kuchynským kútom a balkónom. Apartmán je čiastočne zariadený s vybavením spálne, obývačky a jedálne. 

Apartmán poskytuje nielen absolútny komfort, ale aj možnosť využitia všetkých služieb spojených s bývaním a oddychom. Apartmán sa nachádza v atraktívnej lokalite so servisom služieb, poskytovaných susediacimi hotelmi. Veľkou výhodou umiestnenia apartmánu je jedinečná poloha. Je situovaná v bezprostrednej blízkosti tatranských centier Tatranská Lomnica a Starý Smokovec. Okolie Starej Lesnej ponúka nespočetné množstvo aktivít. Lyžiarske strediská, relaxačné vodné komplexy, historické objekty a prírodné krásy. 

V prípade záujmu alebo pre viac informácii neváhajte kontaktovať p. Vasileva na tel.č. 0905 261 117 alebo emailom na adrese vasilev@realplus.sk

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov