Cena 185 000€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Byty
Druh Apartmán
Lokalita Stará Lesná
Štát Slovensko
Kraj Prešovský kraj
Okres Kežmarok
Obec Stará Lesná
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 60m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Novostavba
Balkónov 1
Prízemie Áno
Výťah Nie
Konštrukcia Zmiešaná
Druh parkovania Vyhradené parkovanie

Apartmán STARÁ LESNÁ, VYSOKÉ TATRY

Stará Lesná, okres Kežmarok
Apartmán STARÁ LESNÁ, VYSOKÉ TATRY
REZERVOVANÉ
Fotogaléria

O NEHNUTEĽNOSTI

***REZERVOVANÉ***

Ponúkame Vám na predaj apartmán v Starej Lesnej, ktorý sa nachádza v apartmánovom domčeku s 2 apartmánovými bytmi s výmerou cca 60m2.

Apartmán poskytuje nielen absolútny komfort, ale aj možnosť využitia všetkých služieb spojených s bývaním a oddychom. Apartmán sa nachádza v atraktívnej lokalite so servisom služieb, poskytovaných susediacimi hotelmi. Veľkou výhodou umiestnenia apartmánu je jedinečná poloha. Je situovaná v bezprostrednej blízkosti tatranských centier Tatranská Lomnica a Starý Smokovec. Okolie Starej Lesnej ponúka nespočetné množstvo aktivít. Lyžiarske strediská, relaxačné vodné komplexy, historické objekty a prírodné krásy.

Súčasťou apartmánu je aj pozemok, na ktorom je umiestnený dom v pomere 1/2 so susedným apartmánom a v prednej časti pozemku je jedno parkovacie miesto.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov