Cookie Consent by Free Privacy Policy website Apartmán Petrčane, Chorvátsko | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 335 000€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Byty
Druh Apartmán
Lokalita Petrčane
Štát Chorvátsko
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 124m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Novostavba
Balkónov 1
Balkón alebo loggia Áno
Terás 1
Na poschodí, Na poschodí od 1
Výťah Nie
Konštrukcia Zmiešaná
Druh parkovania Vyhradené parkovanie

Apartmán Petrčane, Chorvátsko

Petrčane
Apartmán Petrčane, Chorvátsko
NÁŠ TIP
Fotogaléria

O NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj apartmán v krásnom prímorskom mestečku Petrčane, ktoré sa nachádza 14 km severozápadne od Zadaru v Chorvátsku. 

Mezonetový apartmán sa rozlieha na 2 podlažiach s úžitkovou výmerou 124,41m2. Na prvom podlaží sa nachádza: spálňa 13,97m(2) a veľká kúpeľňa 6,28m2 (3). Na druhom podlaží sa nachádza: chodba 5.44m2 (5), izba 10,92m2 (6), izba 7,80m2 (7), kúpeľňa 4,05m(8) a balkón 9,81m(9). Z druhého podlažia sa schodiskom dostanete na veľkú terasu 19,89m2, z ktorej zastrešená časť je o výmere 9m2. Pôdorys apartmánu s označením jednotlivých izieb nájdete v obrázkovej časti. 

K apartmánu prislúchajú skladové priestory 4.85m2,  jedno nekryté parkovacie miesto a jedno kryté parkovacie miesto. Apartmán sa predáva nezariadený, bez kuchynskej linky, avšak so sanitou v kúpeľni. 

V našej ponuke nájdete aj menší apartmán s úžitkovou výmerou 74,30m2. Viac informácii nájdete na tomto odkaze 

Prímorské mestečko Petrčane je vyhľadávané hlavne kvôli jeho nádherným plážam a krištáľovo čistej vode. Popri pobreží tu nájdete rôzne druhy pláži cez kamienkové, skalnaté až po piesočnaté. Prídu si tu na svoje aj milovníci vodných športov, ktorí si môžu vybrať zo širokej ponuky ako: vodné skútre, vodné lyže, parasailing, potápanie a mnoho iných. Ešte stále váhate ? Pozrite si krásne video z danej lokality od autora Dovolená pod plachtami.cz.

Ak Vás ponuka apartmánu zaujala, prípadne by ste sa chceli dozvedieť viac neváhajte kontaktovať makléra p. Vasileva na tel.č. 0905 261 117 alebo emailom na adrese vasilev@realplus.sk 

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov