Cookie Consent by Free Privacy Policy website Nové bývanie Panoráma 6 | Realitná kancelária Košice - VRK REAL PLUS s.r.o
Cena 0€
Typ nehnuteľnosti Predaj
Kategória Byty
Druh 2 izbový byt
Lokalita Košice - Košická Nová Ves
Štát Slovensko
Kraj Košický kraj
Okres Košice III
Obec Košice-Košická Nová Ves
Cena za Celkom
Podlahová plocha, Podlahová od 50m2
Vlastníctvo Osobné
Stav Projekt
Balkón alebo loggia Áno
Výťah Áno
Konštrukcia Zmiešaná
Druh parkovania Vyhradené parkovanie

Nové bývanie Panoráma 6

Košice - Košická Nová Ves, okres Košice III
Nové bývanie Panoráma 6
NÁŠ TIP
NOVINKA
Fotogaléria
Maklér
Realitná kancelária VRK Realplus
+421 918 18 11 11

O NEHNUTEĽNOSTI

Prinášame Vám ponuku nových bytov v developerskom projekte Panoráma 6, len 3km od centra mesta.

Ak ste už počuli o predošlej výstavbe a bývaní v projektoch Panoráma určite viete, že toto miesto sa vyznačuje tichým prostredím, zeleným okolím a  nádherným výhľadom na Košice a Slanské vrchy.

Projekt Panoráma 6 pozostáva zo súboru 6 obytných domov, pričom na prízemí obytných domov sa nachádzajú garážové státia, pivnice a na jednotlivých poschodiach sú rozmiestnené byty.  
Môžete si vybrať od 1. izbových bytov až po 5 izbové byty.  Každé poschodie domu je zaujímavo riešené a každý typ bytu Vám ponúka iné výhody. Treba si len správne vybrať.

Na výber máte:

Typ bytu Výmera Loggia Cenové rozpätie
1 izbový byt 30-33m2 5 alebo 23m2 cca 120.000€
2 izbový byt 47-55m2 14 alebo 25m2 170.000€-199.000€
3 izbový byt 70-84m2 14 alebo 36m2 230.000€-255.000€
4 izbový byt 100-111m2 13 alebo 37m2 318.000€-345.000€
5 izbový byt  už neaktuálne, v prípade záujmu nás kontaktujte


Výnimočnosťou bytov nachádzajúcich sa na 1. poschodí je ich terasa alebo predzáhradka s trávnikom a pri bytoch na najvyššom poschodí je to zase čiastočne krytá strešná terasa. V obrazovej časti nájdete informatívne pôdorysy jednotlivých bytov a vizualizácie.

Byty budú ukončené v štádiu Holobytu: omietky, základná maľba, samonivelizačný anhydridový poter na podlahe, vypínače a zásuvky, vývody pre svietidlá, plošné podlahové vykurovanie a prichladzovanie, rozvody vody a kanalizácie. Plánované dokončenie výstavby jar 2024.

Bonus k bytu: V rozsahu stanoveného „ štandard balíka“:1 ks IPTV set-top box (TV, archív, internet),1 ks záplavový detektor,1 ks senzor dymu,1 ks wifi kamera s detektorom pohybu (riadenie: aplikácia mobilom, PC alebo TV set -top boxom)

Ku každému bytu máte možnosť prikúpenia pivnice, garážového státia v priestoroch budovy alebo vonkajšieho parkovacieho státia v areáli.

V areáli nájdete množstvo zelene, lavičiek, detských ihrísk a preliezok pre deti, či altánku s grilom pre dospelých. V neďalekom susedstve, predošlej  výstavby Panoráma, nájdete škôlku či  bistro s pivárňou, kde si môžete večer posedieť s priateľmi.

Ak Vás ponuka oslovila a mali by ste záujem o niektorý byt, prípadne máte nejaké otázky neváhajte nás kontaktovať . Radi Vám predstavíme celý projekt a pomôžeme s výberom vhodného bytu akurát pre Vás.

Aktuálnosť jednotlivých bytov je vždy potrebné overiť u developera.

NÁJDETE NÁS

Naše kancelárie sa nachádzajú na 1. poschodí v budove v blízkosti Jumbo centra (bývalý Dom odborov) a hotela Yasmin (bývalý hotel Hutník) nad kaviarňou. Parkovanie do jednej hodiny zadarmo pred budovou Jumbo centra. Tešíme sa na Vás v pracovné dni od 8,30 do 17,00 hod.
Prihlásenie pre maklérov