Hutnícka 22 / 1. posch.

040 01 Košice

0918 18 11 11

055 303 11 11

realplus@realplus.sk

vasilev@realplus.sk

O realitnom trhu

Realitný trh v Košiciach je presýtený realitnými kanceláriami a realitnými maklérmi. Ľudia sú zmätení a vyvoláva to v nich pocit neistoty, či sa zverili do rúk stabilného a seriózneho partnera.

Avšak predaj, alebo kúpa nehnuteľnosti na vlastnú päsť nemusí vždy dopadnúť práve najlepšie. Nielen preto, že môžete prísť o nehnuteľnosť a naletieť podvodníkom. Predaj, či kúpa nehnuteľnosti zaberie veľa času. A pokiaľ človek nie je zbehlý v danej oblasti, z predaja, alebo kúpy nehnuteľnosti sa môže stať nočná mora. Realitná kancelária Vás sprevádza celým procesom predaja, alebo kúpy nehnuteľností. Od podania inzercie a  prezentácie nehnuteľnosti, obhliadky, právneho pozadia prevodu po odovzdanie a  prevzatie nehnuteľnosti. Ponúka Vám kompletné poradenstvo a  právnu istotu. Je lepšie sa zveriť do rúk odborníkom, ktorí sa v oblasti predaja nehnuteľností vyznajú, ako naletieť podvodníkom.

Overte si pôsobenie realitnej kancelárie na realitnom trhu prv ako jej zveríte svoju nehnuteľnosť.

Zaujíma Vás aktuálny vývoj? Chcete sa niečo opýtať? Zašlite Vašu otázku na jalcova@realplus.sk a my Vám odpovieme v čo najkratšom čase.

Prečítajte si novinky zo sveta realít:

http://www.nbs.sk/sk/statisticke-udaje/vybrane-makroekonomicke-ukazovatele/ceny-nehnutelnosti-na-byvanie/ceny-nehnutelnosti-na-byvanie-podla-krajov