Kariéra

Máte záujem pracovať  ako realitný maklér / maklérka pre našu spoločnosť? Podajte si u nás žiadosť o prijatie do zamestnania. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

REALITNÝ MAKLÉR

Náplň práce realitného makléra
  • aktívne vyhľadávanie nehnuteľností,
  • pružné reagovanie na požiadavky klientov,
  • obchodné jednania s klientom osobné aj telefonické,
  • obhliadky nehnuteľností,
  • poskytovanie informácií klientom v priebehu celého dňa,
  • zabezpečenie podkladov pri prevode nehnuteľností,
  • komunikácia s katastrálnymi úradmi, bankami, exekútormi, elektrárňami, plynárňami a pod.
Požiadavky
  • stredoškolské vzdelanie s maturitou,
  • vlastný osobný automobil,
  • vodičský preukaz skupiny B,
  • živnostenský list,
  • predchádzajúce skúsenosti v oblasti realít, resp. predaja vítané,
  • znalosť cudzieho jazyka je výhodou,
  • základné počítačové znalosti, práca s internetom,
  • flexibilita,
  • komunikatívnosť,
  • aktívny a pozitívny prístup k práci,
  • samostatnosť,
  • zodpovednosť,
  • príjemné seriózne vystupovanie,
  • organizačné schopnosti,
  • odolnosť voči stresu.
Ponúkame
  • zázemie stabilnej spoločnosti,
  • prácu v mladom a priateľskom kolektíve,
  • príjemné prostredie,
  • technické zázemie kancelárie,
  • dobré finančné ohodnotenie,
  • pohyblivá pracovná doba,
  • firemný telefón,
  • po zapracovaní firemné auto,
  • zamestnanecké bonusy,
  • firemné akcie.
My status